Znamy tytuł i opis nowej książki Suzanne Collins! Ruszyła też przedsprzedaż prequela

Data: 2019-10-04 16:14:48 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Książki Suzanne Collins z trylogii Igrzyska Śmierci swoją popularność zdobyły w Polsce zwłaszcza przy premierze pierwszego filmu z serii. Teraz znamy już datę premiery, tytuł i opis nowej książki z serii!

igrzyska smierci czesc 4

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o tym, że Suzanne Collins – autorka książek dla dzieci i młodzieży oraz popularnej serii dystopicznej Igrzyska Śmierci – ma w planach wydać sequel swojej kultowej serii. Teraz znamy szczegóły dotyczące nowej publikacji.

Igrzyska śmierci 4 część – tytuł

Dziś, 4 października, ujawniono oficjalny angielski tytuł nowej książki Suzanne Collins. Kolejna powieść z serii nazywać się będzie The Ballad Of Songbirds And Snakes. Na ten moment nieznany jest jeszcze tytuł polskiej wersji językowej powieści.

Czytaj także: Wkróce nowe wydanie "Igrzysk śmierci"

Co jeszcze wiadomo o książce?

The Ballad Of Songbirds And Snakes – opis

O czym jest najnowsza książka z cyklu Igrzyska Śmierci? Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, nowa powieść Suzanne Collins przedstawiać będzie losy mieszkańców Panem na 64 lata przed wydarzeniami z pierwszej części cyklu.

Czytaj także: Będzie kontynuacja serii „Igrzyska Śmierci”! To pewne!

W nowej książce The Ballad of Songbirds And Snakes Collins opowie o 10. Głodowych Igrzyskach, czytelnicy zaś ponownie będą mieli okazje wejść do totalitarnego świata Panem, tym razem przedstawionego od trochę innej, znacznie młodszej strony.

The Ballad Of Songbirds And Snakes – kiedy premiera?

To dopiero wstępne zapowiedzi, a od premiery nowej książki Suzanne Collins dzieli nas jeszcze sporo czasu. Na ten moment amerykański wydawca Collins, wydawnictwo Scholastic zaplanowało premierę nowej książki pisarki na 19 maja 2020 roku. Do tej pory, oprócz pierwszego tomu, wydane były też dwie inne książki z serii - W pierścieniu ognia oraz Kosogłos.

Czytaj także: Wiemy, kto w Polsce wyda kolejną część "Igrzysk Śmierci"!

W Polsce premiera książki odbędzie się prawdopodobnie w okolicach tej daty – wiadomo bowiem, że za wydanie prequela odpowiedzialny będzie dotychczasowy wydawca serii o Katniss Everdeen, Wydawnictwo Media Rodzina.

Igrzysk Śmierci 4 część – gdzie kupić?

Chociaż książki nie ma jeszcze w oficjalnej polskiej dystrybucji, to za oceanem ruszyła już przedsprzedaż amerykańskiego wydania nowej książki z serii.  

Czytaj także: Seria ubrań i parki rozrywki z "Igrzysk śmierci"

Już teraz książkę kupić można m.in. na popularnej platformie Amazon, a cena za książkę w miękkiej oprawie to niecałe 30 dolarów. Wysyłka tytułu nastąpi dopiero w przyszłym roku.

Czy znacie tę serię? Lubicie twórczość Suzanne Collins?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Igrzyska śmierci
Suzanne Collins73
Okładka książki - Igrzyska śmierci

To opowieść o świecie Panem rządzonym przez okrutne władze, w którym co roku dwójka nastolatków z każdego z dwunastu dystryktów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje