"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia - Po dramatycznych doświadczeniach...

Data: 2021-05-12 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia to drugi film ze znanej serii science-fiction z Jannifer Lawrence w roli głównej oraz z Francisem Lawrence w roli reżysera. Jak potoczą się dalsze losy Katniss?

Obrazek w treści

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia to druga część filmowej adaptacji książek Suzanne Collins, debiutująca w 2013 roku.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia – opis

Dzieje się bezpośrednio po wydarzeniach w pierwszej odsłony, po tym jak działania Katniss wywołały spore zainteresowanie, wynikające z zaskakującego przebiegu 74. turnieju. Bohaterka wciąż nie może dojść po siebie po ciężkich doświadczeniach.

Everdeen stała się nie tylko znana, ale także została symbolem możliwości walki z dominującą władzą. Kosogłos znany ze stroju Katniss został symbolem szykującej się rewolucji.

Czytaj także: Będzie kontynuacja serii „Igrzyska Śmierci”! To pewne!

Sytuacja jest napięta, a Prezydent Snow stara się powstrzymać zagrożenia. Jego działania wokół Katniss jedynie pogłębiają problemy. Nadchodzi okrągła, 75. edycja Igrzysk, które mają być unikatowe na tle wszystkich historycznych.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia – obsada

Kto wystąpił w filmie Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia? W głównej roli znalazła się młoda przyszła gwiazda Jennifer Lawrence, która w ten sposób zbudowała swoją karierę w Hollywood!

Czytaj także: Igrzyska Śmierci – powrót do Panem

W pozostałych rolach wystąpili także między innymi Liam Hemsworth, Jack Quaid czy Taylor St. Clair

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia – gdzie obejrzeć?

Film Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia w będziemy mogli zobaczyć w środę, 12 maja o godzinie 20:00 w TV Puls, reemisja odbędzie się tydzień później, we wtorek 18 maja o godzinie 22:25.

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD i na Netflixie. 

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia – opinie

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia okazał się być filmem cenionym niekiedy nawet lepiej niż pierwsza odsłona, jednocześnie oferując widzom sporo ciekawych scen i pomysłów fabularnych, bazujących na powieści.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia – książka

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia to filmowa adaptacja książki W pierścieniu ognia Suzanne Collins, będącej kontynuacją losów Katniss Everdeen. To kolejny rozdział cenionego cyklu Igrzyska Śmierci.

Czytaj także: Będzie kolejny film z serii "Igrzyska Śmierci"! Reżyserem Francis Lawrence!

Książkę W pierścieniu ognia kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
W pierścieniu ognia
Suzanne Collins57
Okładka książki - W pierścieniu ognia

Każdego roku w państwie Panem na zlecenie Kapitolu telewizja relacjonuje reality show zwane Głodowymi Igrzyskami. Dwudziestu czterech losowo wybranych...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy