Popularna powieść Colleen Hoover zostanie zekranizowana!

Data: 2019-07-17 09:49:13 Autor: pobarski

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Colleen Hoover! Jedna z ostatnich książek autorki, It Ends With Us zostanie zekranizowana!

It Ends With Us

Colleen Hoover to poczytna amerykańska pisarka powieści dla młodzieży oraz literatury kobiecej. W 2017 roku nakładem Wydawnictwa Otwartego premierę miała powieść It Ends With Us, która dla wielu czytelniczek uważana jest za jedną z najpiękniejszych historii napisanych przez Hoover.

Teraz wiemy już, że It Ends With Us zostanie zekranizowana! Za ekranizację odpowiedzialny ma być zaś… Justin Baldoni, świetnie znany amerykańskim widzom i użytkownikom serwisu Netflix.

O planach ekranizacji poinformowało Variety, a informację tę podała dalej sama autorka. Justin Baldoni jest amerykańskim aktorem, na swoim koncie ma także parę filmów, których był reżyserem. Mężczyzna wciela się m.in. w postać Rafaela Solano w emitowanym na Netfliksie serialu Jane the Virgin. Baldoni będzie realizował produkcję ekranizacji wraz z firmą Wayfarer Entertainment, która w ostatnim czasie odpowiedzialna była m.in. za młodzieżowy romans Trzy kroki od siebie – film reżyserowany zresztą przez Baldoniego.

It Ends With Us przedstawia losy Lily Bloom – niepokornej kwiaciarki, który własny sklep otworzyła dla osób… nielubiących kwiatów. Niebawem kobieta poznaje Ryle’a – lekarza, który z wzajemnością odpowiada na jej uczucia.

Jednak życie nie wygląda jak z bajki. Sekrety związku Lily i Ryle’a jest w stanie zauważyć tylko dawny przyjaciel kobiety, Atlas Corrigan. Dawniej to Lily była dla niego bezpieczną przystanią, jednak teraz to ona potrzebuje pomocy. Nie zawsze mamy bowiem tyle siły, by zmierzyć się z tym, co sprawia nam cierpienie.

Obecnie projekty ekranizacji są dopiero na etapie planów przez studio filmowe. Nie wiadomo, kiedy ostatecznie film pojawi się na wielkich ekranach.

Znacie twórczość tej autorki? Będziecie oglądać film?

Fot. Justin Baldoni - Dominick D. (CC BY-SA 2.0.) / Flickr.com (zdjęcie uzupełniono o okładkę It Ends With Us, CC BY-SA 2.0.)

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
It Ends with Us
Colleen Hoover8
Okładka książki - It Ends with Us

Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje