Przygody, jakie niesie los. Komedia „Jak to robią single"

Data: 2020-05-30 14:57:06 Autor: Piotr Piekarski

Jak to robią single – ekranizacja książki po tym samym tytułem – to film lekki, zabawny i uroczy. Na dodatek – świetnie zagrany. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? 

Czytaj także: Siły kosmiczne – recenzja serialu

Obrazek w treści

Christian Ditter za keranizację literatury bierze się nie po raz pierwszy. Wcześniej uraczył już widzów ekranizacją powieści Cecelii Ahern Love Rosie. Tym razem na warsztat wziąć raczej przeciętną powieść Liz Tuccillo Jak to robią single. I wyciągnął z niej to, co najlepsze.

Jak to robią single. O czym jest film?

W filmie Jak to robią single poznajemy wielu bohaterów. Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom, David poszukują drugiej połówki. Na stałe lub na chwilę, na jedną noc lub na całe życie. Jak to jest być singlem w wielkim mieście? Jak znaleźć szczęście? Czy pomoże w tym napisanie algorytmu, który pomoże dopasować idealnego partnera? Aby się o tym przekonać, trzeba obejrzeć tę lekką i zabawną komedię, która... potrafi zaskoczyć! 

Potrafi zaskoczyć, bo tak sprawny reżyser jak Ditter zmienia nieco akcenty i zamiast robić film o poszukiwaniu drugiej połowy, tworzy film o poszukiwaniu szczęścia w ogóle. I udziela odpowiedzi nieco innych niż te, do których przyzwyczaiły nas komedie romantyczne. 

Zobacz także: Co nowego na Netflixie w maju?

Jak to robią single – aktorzy

W filmie Jak to robią single zobaczymy przede wszystkim fenomenalną i charyzmatyczną Rebel Wilson, jedną z gwiazd filmu Pitch Perfect. Obok niej na ekranie pojawiają się Leslie Mann, Alison Brie czy Dakota Johnson, którą doskonale znają wszyscy miłośnicy Pięćdziesięciu twarzy Greya

Jak to robią single – czy warto zobaczyć?

Koniecznie! To lekka, zabawna, dowcipna komedia z fenomenalnymi kreacjami aktorskimi i nieoczywistym przesłaniem. Co ciekawe, czytelnicy zgodni są, że film zdecydowanie lepszy jest od książki pod tym samym tytułem, na której oparto scenariusz.

Czytaj także: Domysł – recenzja filmu Netflixa 

Jak to robią single – gdzie zobaczyć?

Film Jak to robią single zobaczymy w sobotę, 30 maja 2020, o godzinie 20:00 na antenie TVN. 

Jak to robią single – książka

Jako się rzekło, Jak to robią single to ekranizacja książki Liz Tucillo pod tym samym tytułem. Książka Jak to robią single to opowieść o tym, że zawsze warto być otwartym na zmiany, jakie przynosi los. I o tym, że przygody nigdy nie są czymś z zasady złym.

Powieść Jak to robią single możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Jak to robią single
Tuccillo Liz1
Okładka książki - Jak to robią single

W pewien rześki październikowy poranek Julie Jensen, trzydziestoośmiolatka pracująca w dużym nowojorskim wydawnictwie, w drodze do pracy odbiera histeryczny...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Łowca
Agnieszka Pruska;
Łowca
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje