Jarosław Kret wyda książkę o depresji?

Data: 2019-06-05 06:13:28 Autor: mojebestsellery
News - Jarosław Kret wyda książkę o depresji?

Jarosław Kret znany jest publiczności z roli prezentera pogody. Jest też autorem kilkunastu książek podróżniczych, a teraz – ma zamiar wydać kolejną książkę. W przeciwieństwie jednak do poprzednich, będzie ona dotyczyła… depresji.

Gwiazdy coraz chętniej wydają książki, a ich tematyka nierzadko mocno odbiega od tego, czym na co dzień zajmują się celebryci. Karolina Szostak, prezenterka wiadomości sportowych, wydawała już książki o odchudzaniu, m.in. Mój spektakularny detoks, Beata Pawlikowska opublikowała książkę o depresji Wyszłam z niemocy i depresji, w której przedstawia alternatywne metody na wyjście z tego zaburzenia psychicznego, a Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie wydała książkę o zapłodnieniu in vitro (wcześniej publikowała m.in. Perfekcyjna pani domu. Poradnik). Teraz czas na Kreta.

Czytaj także: Trzecia książka Karoliny Szostak już niebawem?

Jak wiadomo z kolorowej prasy, Jarosław Kret po rozstaniu ze swoją partnerką – Beatą Tadlą – sam borykał się z depresją. Teraz jest już po rocznej terapii, dzięki której udało mu się wyjść z depresji. I wydać ma książkę właśnie o tym zaburzeniu – a tak przynajmniej twierdzi informator gazety „Na Żywo”.

Według magazynu, Jarosław Kret ma współtworzyć książkę wraz ze swoją terapeutką. Nie wiadomo jednak, czy opisze tam swój przebieg terapii, czy może – sposoby na poradzenie sobie z depresją. Jednak współpraca byłego pogodynka (obecnie pozostającego bez zatrudnienia) z profesjonalną terapeutką, może jednak sugerować, że książka nieść będzie wartościowy przekaz.

Czy kupujecie poradniki gwiazd? Co o tym sądzicie?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje