„Jutro należy do nas”, co wydarzy się w 14 oraz 15 odcinku serialu?

Data: 2022-05-14 10:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Jutro należy do nas to znana francuska produkcja, którą można oglądać na antenie TVP 1. W kolejnych odcinkach serialu Judith potrzebuje przeszczepu nerki, Lucie i Karim odkrywają pewną tajemnicę. Sprawdzamy co wydarzy się w kolejnych odcinkach.  

Obrazek w treści

Jutro należy do nas to pochodzący z 2017 roku serial kryminalny. W kolejnych dwóch odcinkach, czternastym oraz piętnastym śledzić będziemy dalsze zmagania o zdrowie Judith, a kilka tajemnic zostaje odkrytych. Co jeszcze się wydarzy w kolejnych epizodach serialu?

Jutro należy do nas – odc. 14 opis 

Co wydarzy się w 14 odcinku serialu Jutro należy do nas? Z Judith nie jest niestety nic lepiej. Stan wnuczki bardzo martwi jej babcię, Marianne. Organizm dziewczynki jest wyniszczony, a niebawem okazuje się, że żeby przeżyć będzie musiała mieć przeszczepione nerki. Tymczasem rozpoczyna się śledztwo dotyczące zatrucia, choć to przestępstwo jest wyciszane. Szczególnie mocno stara się zatuszować sprawę, Flore.

Czytaj także:  „Jutro należy do nas”, co wydarzy się w 12 i 13 i 14 odcinku?

Léonard trafia do szpitala w skutek postrzału. Dochodzenia zarówno w tej sprawie prowadzą Karim i Lucie. Niestety wszystko wskazuje na to, że pestycydy są nadal używane, zatruwając kolejne osoby. 

Jutro należy do nas – odc. 14 gdzie zobaczyć? 

14 odcinek serialu Jutro należy do nas wyemitowany zostanie na antenie TVP 1 w sobotę, 14 maja 2022 roku o godz. 14:55

   Czytaj również:  Wspaniałe stulecie – Piękna i tajemnicza Victoria podbija serce sułtana. Co wydarzy się w 17 i 18 odcinku serialu

Po premierze w telewizji, nowy odcinek serialu Jutro należy do nas zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy TVP VOD. 

Jutro należy do nas – odc. 15 opis 

Co wydarzy się w 15 odcinku serialu Jutro należy do nas? Anna, która próbuje się uciszyć, nie ma zamiaru się poddać. Kobieta w dalszym ciągu próbuje wyjaśnić sprawę używania w miasteczku  pestycydów, które nie tylko niszczą miasto, ale i trują ludzi. Dochodzenie, które trwa na szeroką skalę, pozwala Licie i Karimowi odkryć kolejną tajemnicę. Tym razem są pewni że broń, która użyto do zabicie należała do Vallortów, a dokładniej do Flore.

Czytaj także:  Ines, pani mej duszy - co wydarzy się w 9 oraz 10 odcinku serialu TVP 2?

Okazuje się jednak, że to nie ona jest winna, a Elisabeth, co udaje się odkryć Annie, która jest coraz bardziej dociekliwa. Tymczasem walka o życiu Judith trwa, lekarze szukają osoby, która może być dla niej dawcą nerki. 

Jutro należy do nas – odc. 15 kiedy premiera? 

15 odcinek serialu Jutro należy do nas wyemitowany zostanie na antenie TVP 1 w niedzielę, 15 maja 2022 roku o godz. 14:55

Czytaj także: Neumatt - serialowy dramat o walce z samym sobą, już na Netflix

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod Jutra należy do nas zobaczyć będzie można również w sieci. Nowe odcinki serialu prezentowane są na platformie TVP VOD. 

Jutro należy do nas – książka 

Jutro należy do nas to francuski serial kryminalny, który oparty został na oryginalnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje żaden literacki odpowiednikprzedstawionej na małych ekranach historii. 

W głębi lasu - Harlan Coben książka

Miłośnikom literatury polecić możemy jednak inną powieść zachowaną w podobnych klimatach – powieść Harlana Cobena W głębi lasu. Opowiada ona historię prokuratora, którego siostra przed laty zaginęła w tajemniczych okolicznościach w czasie biwaku. Po latach sprawa zaginięcia dziewczyny wraz z morderstwami z tamtego okresu powraca do prokuratora i może zaważyć na jego dalszej karierze. 

Książkę W głębi lasu kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy