Katarzyna Bonda z wizytą w Muzeum Górnośląskim. Przygotowuje się do nowej książki

Data: 2020-09-26 15:43:03 Autor: pobarski

Popularna pisarka powieści kryminalnych Katarzyna Bonda pod koniec września odwiedziła znajdujące się w Bytomiu Muzeum Górnośląskie. Jej wizyta prawdopodobnie związana jest z przygotowaniami do nowej powieści. 

Obrazek w treściFot. Witalis Szołtys / Facebook Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu

We wtorek, 22 września, do Bytomia przyjechała popularna pisarka kryminałów Katarzyna Bonda. Autorka bestsellerowej serii Cztery Żywioły, z której powieść Lampiony zekranizowana został w formie serialu przez grupę TVN, prawdopodobnie planuje kolejną książkę. 

Czytaj także: "Żywioły Saszy – Ogień" – jesienią premiera na Player.pl

We wtorek Muzeum Górnośląskie pochwaliło się wizytą swojego wyjątkowego gościa w social mediach. Pisarka została oprowadzona po aktualnej wystawie muzeum. Obecnie wystawy mieszczą się w dwóch gmachach – przy pl. Jana III Sobieskiego 2 oraz przy ul. Wojciecha Korfantego 34 w Bytomiu. 

Dziś w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu gościliśmy Katarzyna Bonda, która przyglądała się kulturze Górnoślązaków. Konsultacje z Działem Etnografii oraz zwiedzanie stałej wystawy etnograficznej były częścią przygotowań do jej nowej książki.

- czytamy na facebooku Muzeum Górnośląskiego.

Według informacji podanych przez Muzeum, wizyta pisarki była związana z prowadzonym przez nią researchem potrzebnym do nowej książki. Można zatem przypuszczać, że nowa powieść dotykać będzie przeszłości Górnego Śląska. Nadchodząca publikacja Bondy nie byłaby pierwszą, której akcja działaby się na terenie Śląska. 

Czytaj także: "Motyw ukryty" – oto nowa książka Katarzyny Bondy!

Obecnie Katarzyna Bonda bierze udział w trasie autorskiej, w ramach której bierze udział w spotkaniach ze swoimi czytelnikami. Data wizyty w bytomskim muzeum nie była przypadkowa – 21 września z pisarką można było spotkać się w Rybniku, a 22 września – w Tychach. 

W ostatnim czasie Katarzyna Bonda wydała kolejną książkę ze znanym profilerem policyjnym Bogdanem Lachem – Motyw ukryty. W ubiegłym roku premierę miała powieść Miłość leczy rany. Pisarka stworzyła także dwie serie książek – serię z Hubertem Meyerem oraz cykl Cztery Żywioły

Ostatnią książkę pisarki, publikację Motyw ukryty, kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłość leczy rany
Katarzyna Bonda3
Okładka książki - Miłość leczy rany

Kerej mieszka w kazachstańskim Uralsku, gdzie honor mężczyzny jest ważniejszy od życia czy śmierci. Kiedy młody wojownik i jogin sprzeciwia się lokalnemu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo