"Był sobie pies 2" już w kinach! O czym jest nowa część?

Data: 2019-09-28 10:23:17 Autor: pobarski

W 2017 roku na ekranach kin zadebiutowała urocza opowieść Był sobie pies, będąca adaptacją powieści W. Bruce Camerona. Już w przyszłym tygodniu w kinach pojawi się filmowa kontynuacja historii niezwykłego psa.

Był sobie pies 2 fot. mat. prasowe dystrybutora / © Universal Pictures and Amblin Entertainment. All Rights Reserved.

Od 4 września w kinach zobaczyć będzie można film Był sobie pies 2, który – podobnie jak poprzednia produkcja – oparty jest na książce. Na kontynuację pierwszego obrazu – Był sobie pies – fani serii musieli czekać aż dwa lata.

Był sobie pies 2 – opis

O czym jest film Był sobie pies 2? Widzowie ponownie przekonują się, że psia miłość jest jedyna i niepowtarzalna, każdy z psiaków zaś wie, że najważniejsze w ich życiu jest trwanie u boku swojego pana czy pani.

Czytaj także: Co wiadomo o 2 części Był sobie pies?

Tymczasem piesek Bailey otrzymuje nowe zadanie – musi zaopiekować się wnuczką Ethana, małą, niesforną CJ. Początkowo, nie stanowi to dla pieska wyzwania, wszak nie takie rzeczy już robił. Kiedy jednak CJ staje się nastolatką i wyjeżdża z matką do innego miasta, Bailey musi odnaleźć w nowej rzeczywistości.

CJ zacznie szukać miłości i sposobów na realizację marzeń. W międzyczasie w rodzinie pojawią się niesnaski, które znacznie skłócą poszczególnych jej członków. Bailey zaś – w takiej czy inne postaci – będzie musiał zrobić wszystko, by zaopiekować się swoją panią.

Był sobie pies 2 – obsada

Kto wystąpi w drugiej części filmowego hitu? Tym razem na ekranach zobaczymy zarówno znanych nam już z poprzedniej części aktorów, jak i całkiem nowe twarze. W rolach głównych w produkcji wystąpili Dennis Quaid i Marg Helgenberger – czyli obsada, która pojawiał się już przy produkcji Był sobie pies. Całkiem nowe twarze to Kathryn Prescott (znana m.in. ze Skins) oraz Betty Gilpin (m.in. serial Tajemnice Laury)

Był sobie pies 2 – kiedy premiera

Kiedy premiera filmu Był sobie pies 2? Od pewnego czasu w sieci dostępne są już zwiastuny produkcji, jednak cały film zobaczyć można od 4 października w kinach w całej Polsce.

Był sobie pies 2 – książka

Przed pójściem na seans filmowy, warto jednak znać książkę. Kolejny tytuł W. Bruce’a Camerona to powieść, która spodoba się wszystkim czytelnikom lubiącym ciepłe, przyjemne historie!

Książka pierwszy raz wydana została w 2012 roku w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce dostępna jest od 18 września br. dzięki Wydawnictwu Kobiecemu. Za przekład powieści odpowiada Edyta Świerczyńska.

Powieść Był sobie pies 2 można kupić w dobrej cenie tutaj lub wybierając z poniższych ofert księgarń internetowych:  

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Był sobie pies 2
W. Bruce Cameron5
Okładka książki - Był sobie pies 2

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego człowieka Bailey - bohater bestsellera "Był sobie pies" - powraca z nową misją...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo