Kłamstwa youtuberów wyjdą na jaw? Nietypowe spotkanie w Warszawie

Data: 2019-07-08 09:18:25 Autor: pobarski

Jakie tajemnice skrywają twórcy YouTube’a? Już niebawem będziecie mogli odkryć ich sekrety. 17 lipca, w środę, w warszawskim Big Book Cafe zorganizowana zostanie debata z udziałem najpopularniejszych polskich vlogerów książkowych.

My secret youtube life

17 lipca 2019 roku o godzinie 12:00 w warszawskiej księgarni Big Book Cafe zorganizowane zostanie spotkanie w ramach promocji tytułu My (secret) YouTube life, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa. Spotkanie będzie połączeniem panelu dyskusyjnego z popularnymi polskimi YouTuberami książkowymi i konferencją prasową przedstawiającą nową książkę Zielonej Sowy.

Na spotkanie w Big Book Cafe zaproszeni zostali cieszący się dużą sławą wśród młodych czytelników internetowi twórcy - Anita Boharewicz-Dąbrowska (Book Reviews), Zuzanna Burkowska (Kulturalna szafa), Maja Kłodawska (Maja K.), Ewa Mędrzecka (Cat Vloguje) oraz Marcin Okoniewski (Okoń w sieci). W spotkaniu udział weźmie również psycholog, Lucyna Kicińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Spotkanie dotyczyć będzie tego, jak naprawdę wygląda życie vlogera książkowego. Podczas dyskusji prowadzący – Karol Paciorek – wypyta gości o wszystkie grzeszki polskiego YouTube. O tym, czy płatna współpraca to okłamywanie widza, o wpływie filmów na zachowania młodych widzów i innych ważnych tematach YouTuberzy porozmawiają już w środę.

17 lipca swoją premierę mieć będzie także książka My Secret YouTube Life autorstwa Charlotte Seager. Powieść przedstawia losy dwóch dziewczyn. LilyLoves to youtuberka, której życie to pasmo sukcesów. Prowadzi niesamowite życie, ma świetnego chłopaka, a jej półka z kosmetykami wydaje się powiększać każdego dnia. Jej przeciwieństwem jest zwykła, szesnastoletnia Melissa, która co noc poświęca kilka godzin na oglądanie swojej idolki – LilyLoves.

Niebawem Melissa zakłada własny kanał. Wbrew pozorom, z każdym kolejnym filmem nie tylko nabiera pewności siebie, ale także – zyskuje coraz więcej widzów. Niebawem jednak odkryje tajemnicę na temat LilyLoves. Czy Melissa zdradzi kłamstwo Lily i skompromituje ją przed jej widzami? A może – teraz obie będą kłamały, zarówno w sieci, jak i w realu?

Całe spotkanie transmitowane będzie w sieci przez Wydawnictwo Zielona Sowa.

 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
My Secret Youtube Life
Charlotte Seager0
Okładka książki - My Secret Youtube Life

Co zrobisz, jeśli konto twojej idolki okaże się największym oszustwem na YouTubie? LilyLoves, popularna youtuberka, ma wszystko: dizajnerskie mieszkanie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Pokaż wszystkie recenzje