„Koncert Wdzięczności” – artyści wystąpią z dedykacją dla seniorów

Data: 2022-05-11 09:00:01 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już dziś w telewizji będzie można obejrzeć koncert, w którym wezmą udział największe polskie gwiazdy. Wydarzenie dedykowane będzie seniorom i będzie miało na celu ukazanie, jak ważna jest troska o najstarszych.

Obrazek w treści
fot. Piotr Podlewski/AKPA/Bezpłatne materiały prasowe

Koncert Wdzięczności to wydarzenie, które odbyło się 29 kwietnia 2022 roku w Lublinie, a już dziś w telewizji będzie można zobaczyć jego zapis. Założeniem tej inicjatywy jest przybliżenie działań Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Koncert Wdzięczności – opis koncertu. Kto wystąpi na scenie? 

Fundacji TV Puls „Pod Dębem” już od kilku lat wspiera polskich seniorów i instytucje, w których znajdują oni opiekę. Tym razem postanowiono zorganizować wydarzenie, które przybliży wszystkim działalność fundacji.

Czytaj także: Powstaną dwa filmy oparte na „Akademii Pana Kleksa”. Do tego metaverse i tokeny NFT 

Właśnie takiej idei przyświecał Koncert Wdzięczności, który odbył się pod koniec kwietnia w Lublinie, a teraz będzie można obejrzeć jego zapis. W tym niezwykłym wydarzeniu całkowicie dedykowanym seniorom wystąpią artyści związani z miastem, a akompaniować będzie im orkiestra Tomasza Momota.

Czytaj także: Premiera spin-offu „Gry o tron” już w te wakacje! 

Na scenie zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego, który wystąpi z synami: Piotrem oraz Chrisem. Swoje największe przeboje zaśpiewają Beata Kozidrak i Urszula. Ponadto całe wydarzenie uświetnią występami także: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki.

Czytaj także: Maturzyści wykorzystują „365 dni” i książki Remigiusza Mroza na egzaminie z polskiego!

Imprezę poprowadzi Katarzyna Bujakiewicz. Całe wydarzenie będzie ukazywać, w jaki sposób Fundacja „Pod Dębem” zajmuje się osobami starszymi. Ponadto nazwa koncertu ma przypominać o wdzięczności wobec rodziców czy dziadków.

Koncert Wdzięczności – kiedy i gdzie obejrzeć koncert?

Pierwszą część koncertu będzie można obejrzeć w środę 11 maja 2022 roku o godzinie 20:00 na kanale TV Puls. Druga odsłona wydarzenia pojawi się w telewizji tuż po zakończeniu tej pierwszej, czyli o godzinie 21:05.

Czytaj także: „Wichry zimy" będą najdłuższą książką George'a R.R. Martina

Powtórka Koncertu Wdzięczności zaplanowana jest na niedzielne popołudnie. 15 maja o godzinie 17:50 będzie można po raz kolejny wysłuchać niezwykłych wykonań znanych i cenionych artystów, związanych z Lublinem.

Koncert Wdzięczności – książka

Dla wszystkich fanów Beaty Kozidrak lekturą obowiązkową powinna być autobiografia artystki Beata. Gorąca krew. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Agora w 2021 roku. Opowiada o niezwykłej karierze piosenkarki, a także o jej życiu prywatnym.

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Beata. Gorąca krew
Beata Kozidrak1
Okładka książki - Beata. Gorąca krew

Książka ta to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych...

dodaj do biblioteczki
Reklamy