Lipowo. Zmowa milczenia - 5 odc. Weronika skompromitowana

Data: 2024-02-05 12:38:08 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W każdy poniedziałek kolejne odcinki serialu Lipowo. Zmowa milczenia możemy oglądać w TVN. Lipowo to adaptacja cyklu książek Katarzyny Puzyńskiej. W kolejnych odcinkach obserwujemy pisarkę, Weroniki, która w tytułowym Lipowie szuka chwili spokoju, ale znajduje... inspirację. Okazuje się, że w malutkiej mieścinie ma miejsce bardzo wiele zbrodni i tajemniczych wydarzeń. Co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Sprawdźmy! 

Julia Kijowska jako Weronika w serialu "Lipowo. Zmowa milczenia", emitowanym w TVN TVN / Tomasz Urbanek

Lipowo. Zmowa milczenia – opis 5 odcinka serialu

W 5 odcinku serialu Lipowo. Zmowa milczenia Danielowi i Weronice udaje się obezwładnić człowieka odpowiedzialnego za strzały w czasie festynu. Pisarka uważa, że to Ziętar odpowiada za zniknięcie Majki. Niestety, zamiast dowodów jego winy, pisarka dociera do jednego z sekretów Pawła. Ten jest wściekły i postanawia zemścić się na Weronice.

Czytaj również: Lipowo. Zmowa milczenia - 4 odc streszczenie 4 i 5 odcinka

Policjant ma swoje sposoby na skompromitowanie nieznajomej. Odkrywa więc szybko jedną z tajemnic Weroniki i ujawniając go, udaje mu się przekonać mieszkańców Lipowa, by byli wobec niej nieufni. Również Daniel traci całą życzliwość do kobiety. Tymczasem okazuje się, że Bianka będzie miała dziecko z Kojarskim, co kobieta bardzo chętnie rozgłasza wszystkim wokół.

Lipowo. Zmowa milczenia – gdzie i kiedy obejrzeć 5 odcinek serialu?

Lipowo. Zmowa milczenia dostępny jest w serwisie Player.pl. W telewizji 5 odcinek produkcji pojawi się w poniedziałek, 5 lutego 2024 o godz. 21:35 na antenie TVN.

Czytaj również: Lipowo. Zmowa milczenia - wyczekiwany serial na bazie powieści Katarzyny Puzyńskiej od jutra w serwisie Player.pl

Lipowo. Zmowa milczenia – opis 6 odcinka serialu

W 6 odcinku serialu Lipowo. Zmowa milczenia Weronika chce odkryć, co właściwie robi Kojarski. Liczy, że przy okazji zdobędzie dowody jego winy. Pisarka zaczyna od nawiązania kontaktu z osobą pracującą we Flaucie. 

Czytaj również:  „Percy Jackson i bogowie olimpijscy" – 2 sezon potwierdzony!

Weronika prowokuje również potrącenie przez auto Tomka – inaczej mężczyzna nie byłby zbyt chętny, by z nią porozmawiać. Gdy wspólnie jadą autem, Weronika chce przekonać Tomka, by pomógł jej w skompromitowaniu Kojarskiego. Zamiast tego w samochodzie ma miejsce przepychanka, w efekcie auto zjeżdża wprost do rowu. Kłótnię wieńczy pocałunek i bardzo intensywny seks.

W Lipowie, niestety, wciąż jest niespokojnie, ma bowiem miejsce podpalenie. 

Lipowo. Zmowa milczenia – gdzie i kiedy można obejrzeć 6 odcinek serialu?

Premiera 6 odcinka serialu Lipowo. Zmowa milczenia w serwisie Player.pl odbyła się we wrześniu 2023. W telewizji zobaczymy go w poniedziałek, 12 lutego 2024 o godz. 21:35 w TVN.

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Lipowo. Zmowa milczenia – książki

Lipowo. Zmowa milczenia to serial inspirowany powieścią Katarzyny Puzyńskiej Motylek z cyklu o Lipowie. Zdecydowanie warto po nią sięgnąć! 

Tagi: lipowo, tvn, Player.pl,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Motylek
Katarzyna Puzyńska48
Okładka książki - Motylek

Doskonale skonstruowany kryminał, gęsta atmosfera małej społeczności i zagadki z przeszłości, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.W mroźny zimowy...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje