Małgorzata Rozenek wyda kolejne książki?

Autor: mojebestsellery
News - Małgorzata Rozenek wyda kolejne książki?

Małgorzata Roznek-Majdan to celebrytka, która swoją popularność zawdzięcza pierwszemu programowi – Perfekcyjnej Pani Domu, a także prowadzeniu niezwykle chętnie oglądanemu show TVN Projekt Lady. Na fali popularności, kobieta wydawać zaczęła także książki.

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawnikiem, chociaż prawdopodobnie częściej niż do kodeksów, zagląda na plany zdjęciowe. Oprócz swoich autorskich programów, w ostatnim czasie wystąpiła wraz ze swoim mężem – Radosławem Majdanem także w Azji Express, a później – w Iron Majdan.

Na swoim koncie celebrytka ma już sześć książek: Perfekcyjny ogród, Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjna pani domu. Poradnik, Perfekcyjne maniery i Perfekcyjny ślub. Poradnik. Teraz – według popularnego portalu plotkarskiego – perfekcyjna Małgosia wydać ma kolejne dwie książki.

Wszystkie te książki wydane zostały przez Wydawnictwo Pascal i podobno na tyle dobrze się sprzedały, że wydawca zamówił u Małgorzaty Rozenek-Majdan kolejne dwa tytuły. To także będą poradniki, choć nie wiemy jeszcze, czego będą dotyczyły.

Czytacie książki celebrytów? Co sądzicie o książkach Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Fot. Piotr Mizerski / mat. prasowe TVN

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Kołysanka z Auschwitz
Mario Escobar
Kołysanka z Auschwitz
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje