Mundial 2022. Jakich seriali i programów nie będzie przez mecze? 

Data: 2022-11-21 12:52:53 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W niedzielę oficjalnie rozpoczęły się rozgrywki piłkarskie w Katarze w ramach tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Nadchodzące mecze sprawiły jednak, że wiele z dotychczasowych produkcji emitowanych na antenie TVP 1 i TVP 2 zostało zdjętych z anteny. Czego nie zobaczymy w najbliższym czasie? 

Obrazek w treści Mundial 2022. Jakich seriali i programów nie będzie przez mecze?  [jpg] 

Rozpoczęty właśnie mundial w Katarze to jedno z najważniejszych piłkarskich wydarzeń tego roku. Nie wszyscy podzielają jednak entuzjazm fanów piłki nożnej. Są to przede wszystkim widzowie seriali, które zdjęte zostały z anteny na czas piłkarskich rozgrywek. Co zobaczyć zamiast meczów? Gdzie obejrzeć alternatywne seriale tureckie? 

Jakich seriali nie będzie przez mundial?  

Przez najbliższe tygodnie to sport zdominuje telewizję. Rozgrywki piłkarskie transmitowane będą zarówno na antenie TVP 2 – w okolicach godziny 11 – jak i popołudniami na TVP 1. Niemal codziennie od godziny 14 na telewizyjnej Jedynce emitowane będą kolejne mecze światowych reprezentacji. 

Przede wszystkim z ramówki TVP wypada serial Przysięga. Do tej pory w telewizji zobaczyliśmy 760 odcinków Przysięgi, a kolejny odcinek zobaczymy prawdopodobnie dopiero po mistrzostwach. Inaczej jest w przypadku serialu Wspaniałe stulecie, którego kolejne odcinki emitowane będą regularnie – jednak nie na Jedynce, a na TVP Kobieta. 

Z ramówki TVP chwilowo wypadają także nowe odcinki Ojca Mateusza. Warto zauważyć, że chociaż serial ten od lat emitowany jest na antenie TVP, wciąż cieszy się sporą popularnością, a Telewizja Polska poszukuje producenta kolejnego sezonu serialu. 

Przez mecze nie zobaczymy także seriali Leśniczówka i Komisarz Alex. Emitowane będą tylko powtórki sprzed lat na poszczególnych kanałach. Nie zobaczymy także nowych odcinków Klanu, serialu Na sygnale oraz teleturnieju Gra słów

Czy przez mecze nie będzie Rolnik szuka żony?

Rozgrywki piłkarskie będą odbywać się od godzin przedpołudniowych aż do wieczora. To sprawia, że niedzielne mecze wpłyną także na emisje jednego z hitów TVP – programu Rolnik szuka żony”. 

Dla fanów produkcji z udziałem Marty Manowskiej mamy jednak dobrą wiadomość. W nadchodzącym czasie z pewnością zobaczymy nowe odcinki programu, tylko o… zmienionej porze emisji! W niedzielę, 27 listopada, program wyemitowany zostanie o godz. 22:00.

Tagi: mundial 2022,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Ostatnia tajemnica
Anna Ziobro
Ostatnia tajemnica
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Pokaż wszystkie recenzje