Quantcast

Najwyższy czas już na Netflix - romantyczna komedia o zbyt szybko upływającym czasie

Data: 2023-03-16 09:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix powiększył swoją bibliotekę romantycznych opowieści filmowych o kolejny tytuł, tym razem produkcji włoskiej, w którym pierwsze skrzypce, oprócz miłości oczywiście, gra czas, który zdecydowanie za szybko mija. 

Obrazek w treści 

Film nosi tytuł Najwyższy czas, i jest klasyczną komedią romantyczną, o dwójce ludzi, którzy zaczynają się od siebie oddalać. Co wiemy o nowej produkcji Netfliksa? Czy warto film obejrzeć? O czym dokładnie opowiada jego fabuła? 

Najwyższy czas – opis filmu 

Film Najwyższy czas to włoska komedia romantyczna, której bohaterami są Dante i Alice. Para jest ze sobą, kocha się, ale w ich związku pojawia się pewien problem. Dante bowiem jest mężczyzną bardziej skupionym na pracy niż na Alice. Stopniowo para zaczyna się zatem od siebie oddalać.

     Czytaj również: Klub zakochanych w byłych - indonezyjski komediowy romans o pewnej grupie wsparcia

Gdy Dante to zauważa, postanawia coś z tym zrobić. Problem pojawia się jednak, gdy budząc się rano zauważa, że nie minęła jedynie noc, a rok, a jego ukochana Alice jest w ciąży. Kolejnego dnia na świat przychodzi jego córka. Dante z przerażeniem zauważa, że czas biegnie zdecydowanie za szybko, i musi coś z tym zrobić. 

Najwyższy czas - obsada i twórcy

Film o tytule Najwyższy czas to, jak już wiecie produkcja włoska, w której w głównych rolach znaleźli się: Edoardo Leo oraz Barbara Ronchi. W pozostałych rolach: Mario Sgueglia, Francesca Cavallin, Andrea Purgatori, Massimo Wertmüller.

     Czytaj również: Najwyższy czas, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest: Alessandro Aronadio.

Najwyższy czas – kiedy premiera?

Film Najwyższy czas to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 16 marca 2023 roku

    Czytaj również: Z kamerą u Kardashianów, na Netflix debiutuje dwunasty sezon znanego reality TV

Najwyższy czas – opinie o filmie

Opisywana filmowa produkcja pod tytułem Najwyższy czas może przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom produkcji romantycznych, klasycznych komedii w takim właśnie stylu, pogodnych opowieści, które jednocześnie bawią się czasem. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Przypadnie do gustu zwolennikom produkcji o lekkiej tematyce.  Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Najwyższy czas – książki

Film Najwyższy czas to kolejna produkcja od platformy Netflix, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej ów film bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę o tytule Najwyższy czas znów zapalić gwiazdy, której autorem jest Virginie Grimaldi.

Książkę „Najwyższy czas znów zapalić gwiazdy” wydawnictwa Sonia Draga można kupić taniej poniżej:

Tagi: komedie, komedie romantyczne, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje