Niespodziewana oferta. "Przyjdzie pogoda na mi這嗆" Wioletty Piaseckiej

Data: 2020-10-06 06:10:48 Autor: Piotr Piekarski
udost瘼nij Tweet

Przyjdzie pogoda na miłość Wioletty Piaseckiej to pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość?

Obrazek w treści

Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub z inną kobietą. U Magdy, która spodziewa się dziecka, lekarze diagnozują raka piersi. Zuzanna marząca o karierze w modelingu wikła się w seksaferę w kręgach władzy.

Wioletta Piasecka w powieści Przyjdzie pogoda na miłość zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas. Po burzy wychodzi słońce, a więc mimo zawiedzionych nadziei, cierpienia i konsekwencji błędnych decyzji zawsze trzeba szukać nowych szans i walczyć o swoje szczęście.

Przyjdzie pogoda na miłość to najnowsza książka Wioletty Piaseckiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwo Szara Godzina. W ostatnim tygodniu na łamach naszego serwisu przeczytać mogliście pierwszy premierowy fragment książki. Dziś zachęcamy Was do lektury kolejnego fragmentu:

Odziana jedynie w gładkie stringi w kolorze fuksji i biustonosz push up stanęła na wybiegu. Nie widziała przed sobą nic oprócz intensywnie różowej smugi światła prowadzącej ją po mieniącej się linii. Angelika i Sylwia natłuściły jej ciało i posypały pyłkiem. Skrzyło się teraz kolorowymi drobinkami. Stringi lekko wpi­jały się między pośladki, ale w zdenerwowaniu tego nie czuła. W uszach dźwięczała jej muzyka Vivaldiego i Zuzannie wydawało się, że dobiega z każdego miejsca. Poza sceną panowały ciem­ności. Nie wiedziała, czy na sali są kobiety, czy wyłącznie męż­czyźni. Czy jest dużo osób, czy mało. Nie miała czasu na zbytnie rozglądanie się. Przejście po wybiegu w dwie strony zdawało się trwać wieczność. Potem w garderobie szybka zmiana bieli­zny, butów, doczepienie gadżetów i na wybieg. Serce waliło jej mocno. Starała się iść pewnie, wyprostowana jak struna. Napięte do granic możliwości mięśnie niemalże niosły ją po wybiegu.

Gdy muzyka ucichła, rozległy się skąpe brawa. Ukłoniła się nieco zażenowana, a kiedy podniosła wzrok, w przyćmionym świetle kinkietów zobaczyła tylko jednego widza. Piotra Majera. Siedział na wprost wybiegu i uśmiechał się z uznaniem.

– Brawo! Brawo! Zuzanno! – Wstał i podszedł do niej. Podał jej rękę, by ostrożnie zeszła po schodkach.

– To pan? – Stała oszołomiona, próbując zasłonić rękoma piersi.

– Nie masz się czego wstydzić, moja droga. Ciało Kleopatry, po prostu. No już, już, opuść ręce. Wyprostuj się, chcę na ciebie popatrzeć z bliska.

– Panie Majer, ja… ja… nie wiem, co powiedzieć.

– Nie mów do mnie tak oficjalnie. Mam na imię Piotr.

– Panie Piotrze, ja…

– Piotrze.

– Tak, Piotrze. – Zawstydziła się swojej śmiałości. – Panie Piotrze, strasznie niezręcznie się czuję.

– Piotrze – poprawił ją. – Zuzanno, uśmiechnij się, proszę. Zapraszam cię na obiad.

– Ale ja nie mogę, naprawdę. Szefowa powiedziała, że nam nie wolno – mówiła szybko. – Po prostu nie mogę.

Majer bez słowa wyjął komórkę i patrząc Zuzannie prosto w oczy, czekał na połączenie.

– Dzień dobry, pani Ilono. Majer z tej strony. Nie, nie, skąd! Wspaniale! – Mrugnął okiem do Zuzanny. – Najpiękniejsza modelka pod słońcem. Klasa sama w sobie. Tak, tak, jestem bardzo zadowolony. Kupuję wszystkie komplety, w których występowała. Tak, w takim rozmiarze jak na pokazie. Adres do wysyłki podam później. Mam inną sprawę. Otóż w dowód uzna­nia pragnę pannę Zuzannę zaprosić na niezobowiązujący obiad. Ma to w umowie? Świetnie, mimo to płacę zarówno dziewczynie, jak agencji podwójną, nie, przepraszam najmocniej… potrójną stawkę. – Z satysfakcją obserwował, jakie wrażenie na Zuzannie zrobiły jego słowa. – Tak. To ja się polecam. Odwiozę pannę Zuzannę po obiedzie tam, gdzie będzie chciała. Ja również. – Rozłączył się. – No cóż, zapraszam.

– Chwileczkę, proszę dać mi pięć minut. – Zuzanna uśmiech­nęła nieco śmielej. – Ubiorę się i zaraz wracam.

 

Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest najnowsza książka Wioletty Piaseckiej. 

Książkę Przyjdzie pogoda na miłość kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Ksi捫ka
Przyjdzie pogoda na mi這嗆
Wioletta Piasecka1
Ok豉dka ksi捫ki - Przyjdzie pogoda na mi這嗆

Pe軟a emocji historia trzech przyjació貫k, z których marze zadrwi los. M這de kobiety zderzaj si z brutalno軼i doros貫go 篡cia. Czy odnajd...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesi帷a
C鏎ki t璚zy
Hanna Cygler
C鏎ki t璚zy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczy雟ka
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
安i徠eczna narzeczona
Paulina Koz這wska
安i徠eczna narzeczona
Wy郾ione szcz窷cie
Kristin Hannah
Wy郾ione szcz窷cie
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Poka wszystkie recenzje