Pamiętaj, że jesteś superbohaterką! Fragment książki „Błyskawica. Drużyna superbohaterki"

Data: 2019-10-29 12:40:16 Autor: Sławomir Krempa

Drugi tom elektryzujących przygód Aurory Błysk już jest!

Czy dostałeś kiedykolwiek na urodziny prezent, o którym marzyłeś całe lata, tylko po to, by zorientować się, że nie jest wcale takie fajny? Tak właśnie czuje się Aurora Błysk z całym splendorem superbohaterki, jaki na nią spłynął. Po tym jak udaremniła Wyłamywaczowi Ściemniaczowi rabunek najbardziej tajemniczego kamienia szlachetnego Światła Światów (przeczytacie o tym w książce Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna), światła medialnych jupiterów nie spuszczają z niej swego oślepiającego wzroku. Co na dłuższą metę, wierzcie, zmęczyłoby każdego. Kiedy przez przypadek Aurora demoluje telewizyjne studio, rodzice postanawiają wysłać ją na głęboką wieś do prowadzącej schronisko dla emerytowanych alpak babci. Jednak seniorka Błysk ma również swoją tajemnicę i to nikt inny, ale właśnie ona zwołuje superważną konferencje superbohaterów, na której będą ważyć się losy Światła Światów...

Wartka akcja, wszechobecny dowcip słowny i sytuacyjny, a przy tym promowanie ważnych wartości: rodziny, przyjaźni, odwagi i przeciwstawianie się złu potwierdzają, że książkę Aleshi Dixon z powodzeniem polecić można młodym czytelnikom.

- recenzja książki Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna

Do lektury powieści Błyskawica. Drużyna superbohaterki zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Dziś w naszym serwisie przeczytacie premierowe fragmenty książki: 

Kolejną odsłonę przygód Aurory poznacie za sprawą fragmentu, który zamieścimy w przyszłym tygodniu. Tymczasem książkę Błyskawica. Drużyna superbohaterki możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Błyskawica. Drużyna superbohaterki
0
Okładka książki - Błyskawica. Drużyna superbohaterki

Drugi tom elektryzujących przygód Aurory Błysk już jest! Czy dostałeś kiedykolwiek na urodziny prezent, o którym marzyłeś całe lata, tylko...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Nobliści skandaliści
Sławomir Koper
Nobliści skandaliści
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje