reklama

Pęd na popęd - niemiecka komedia o przyjaźni i niezręcznym uczuciu trafiła na Netflix

Data: 2023-05-24 09:17:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix powiększa swoją bibliotekę o kolejną produkcję niemiecką, tym razem spin-off aż dwóch popularnych w Niemczech kinowych hitów. Poznamy w nim dwóch przyjaciół, którzy borykają się nie tylko ze szkolnymi problemami, ale i niezręcznym uczuciem. 

Bohaterowie filmu Netflix "Pęd na popęd", wśród nich Tobias Tobias Schäfer jako Charlie. 

Film nosi tytuł Pęd na popęd i jak się już możecie domyśleć z tytułu skupia się na rodzącym się uczuciu, jakim nie powinni darzyć się przyjaciele. Co wiemy o nowej filmowej produkcji od platformy Netflix? Czy warto film obejrzeć? 

Pęd na popęd – opis filmu

Film Pęd na popęd to niemiecka komedia w młodzieżowym stylu, będąca, jak już wspominaliśmy spin-offem aż dwóch popularnych niemieckich kinowych produkcji, zrealizowanym w nowoczesnym stylu. Jej bohaterami jest dwójka przyjaciół Charly i Paula, którzy są uczniami liceum. Nie mają tam jednak lekko, ale mogą liczyć sami na siebie. Problem polega na tym, że wkrótce zaczynają czuć do siebie pociąg seksualny, który staje się silniejszy niż się im wydaje. 

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 20 do 26 maja 2023 roku

Młodzi ludzie zaczynają walczyć o ochronę długoletniej przyjaźni, którą może zniszczyć to niezręczne uczucie. Wkrótce jednak zaczynają sobie uświadamiać, że ich pragnienia i potzreby, także te intymne nie są niczym złym, a relacje bywają bardziej złożone niż wcześniej sądzili. 

Pęd na popęd – obsada 

W filmie Pęd na popęd, produkcji niemieckiej w obsadzie znaleźli się oczywiści niemieccy aktorzy. W rolach głównych Tobias Schäfer jako Charlie i Diana Amft jako Paula. W pozostałych rolach: Axel Stein, Jasmin Shakeri, Vivien König, Cosima Henman, Samirah Breuer, Kailas Mahadevan, Doris Golpashin, Merlin Sandmeyer, Nhung Hong.

         Czytaj również: Pęd na popęd, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Granz Henman.

Pęd na popęd – gdzie obejrzeć film?

Film Pęd na popęd to produkcja, która została stworzona dla platformy Netflix, więc teraz dostępna właśnie na platformie Netflix. Debiut filmu miał miejsce dziś, czyli 24 maja 2023 roku. Tradycyjnie premiera nastąpiła w godzinach porannych. 

Czytaj również:  „Pan Samochodzik i Templariusze” z pierwszą zapowiedzią!

Pęd na popęd – opinie o filmie

Film Pęd na popęd to tytuł, który może zainteresować przede wszystkim widzów, którzy lubią produkcje komediowe, raczej w młodzieżowym stylu, poruszające poważne, ludzkie tematy, w dość zabawny i niecodziennych sposób.

Czytaj również: Niema cisza - hiszpański dramat kryminalny, o młodym mordercy pełnym tajemnic już na Netflix

Może chętnie obejrzą go także widzowie, którzy lubię niemieckie filmy, albo mieli okazję obejrzeć filmy na jakich ta produkcja bazuje. Więcej informacji na temat świata filmu, serialu, produkcji kinowych i serwisów streamingowych znajdziecie w naszym dziale filmy i seriale zapowiedzi.

Pęd na popęd – książka

Film Pęd na popęd to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie posiada swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną książkę która nosi tytuł Zagubiona pszczoła a jej autorem jest Patrycja Żurek

Powieść "Zagubiona pszczoła", wydawnictwa DRAGON kupić można poniżej:

Tagi: netflix, komedie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje