„Piękna gra” – sportowy dramat już dziś debiutuje na Netfliksie

Data: 2024-03-29 08:35:48 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już dziś na Netfliksie debiutuje wciągający dramat sportowy. Produkcja przedstawia losy angielskiej drużyny piłki nożnej bezdomnych. Film pokazuje, że każdemu należy się druga szansa!

Obrazek w treści „Piękna gra” – sportowy dramat już dziś debiutuje na Netfliksie [jpg]fot. materiały prasowe / Netflix

Piękna gra to amerykańsko-brytyjski dramat sportowy. Za reżyserię produkcji odpowiada Thea Sharrock. Scenariusz został natomiast stworzony przez Franka Cottrella Boyce'a

Piękna gra – o czym jest film? Opis

Piękna gra to film, który przenosi nas w świat futbolu ulicznego i walki o marzenia. Mal, prowadzący angielską drużynę piłki nożnej bezdomnych, postanawia zabrać swoich zawodników do Rzymu, gdzie mają szansę wziąć udział w Mistrzostwach świata bezdomnych w piłce nożnej. To dla nich ogromna szansa na przełamanie codzienności i spełnienie marzeń o sukcesie na międzynarodowej arenie.

Przeczytaj także: Znamy datę premiery „Rodu smoka”! Kiedy drugi sezon trafi na HBO?

W ostatniej chwili Mal podejmuje decyzję, która może zmienić losy całego zespołu. Postanawia zabrać ze sobą utalentowanego napastnika Vinnego, który może być kluczem do zwycięstwa. Jednak warunkiem udziału Vinny'ego w drużynie jest odcięcie się od przeszłości i całkowite poświęcenie się sportowi. Ta decyzja stawia przed wszystkimi nowe wyzwania i pytania dotyczące lojalności, pasji oraz tego, jak daleko można się posunąć, aby osiągnąć sukces.

Piękna gra – obsada filmu

W postać Mala w filmie Piękna gra wcielił się Bill NighyAktor wcześniej wstąpił w produkcjach takich jak: Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka, Zwyczajna dziewczyna, czy Emma

Przeczytaj także: „Nic na siłę” – polska komedia romantyczna już dziś na Netfliksie!

Jako Vinny'ego możemy natomiast zobaczyć Micheala Warda. Wiele osób kojarzy go z filmu Imperium światła. W pozostałych rolach występują: Callum Scott Howells, Sheyi Cole, Robin Nazari, Kit Young, Tom Vaughan-Lawlor, Valeria Golino i inni. 

Piękna gra – gdzie obejrzeć film

Piękna gra to film, który dzisiaj – 29 marca 2024 roku – ma swoją premierę. Już teraz można obejrzeć go na platformie streamingowej Netflix.

Przeczytaj także: „Testament: Historia Mojżesza” – już dziś na Netfliksie fabularyzowany serial dokumentalny o biblijnym bohaterze

Produkcja została dodana do bazy platformy streamingowej w godzinach porannych. Warto wspomnieć, że nie można obejrzeć jej nigdzie poza serwisem. 

Piękna gra – opinie o filmie

Piękna gra to film, który został nakręcony przy wsparciu Mistrzostw świata bezdomnych w piłce nożnej. Jest to to opowieść o nadziei, determinacji i poświęceniu. Produkcja pokazuje, że marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli tylko będzie się w nie wierzyć wystarczająco mocno.

Przeczytaj także: „Spoczywaj w pokoju” – wciągający argentyński dramat już dziś pojawi się na Netfliksie

Film polecamy wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Możliwe, że przypadnie on również do gustu tym, którzy poszukują wzruszających i pełnych nadziei opowieści. 

Piękna gra – książka

Piękna gra to film bazujący na własnym, oryginalnym scenariuszu. Półki księgarń uginają się jednak od publikacji dotyczących piłki nożnej. Możemy więc polecić wam ciekawy tytuł, a mianowicie Zapiski z królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu autorstwa Przemysława Rudzkiego.

Wyżej wspomnianą książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Przeczytaj także:


  Tagi: filmy netflix, dramaty, filmy sportowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje