Plan ucieczki – Starcie gigantów za kratami

Data: 2021-01-12 10:00:02 Autor: tadas

Film Plan ucieczki to propozycja z Sylvesterem Stallonem i Arnoldem Schwarzeneggerem w rolach głównych, wspieranych na ekranie przez tak znane postacie jak James Caviezel oraz Vincent D'Onoforio. Jak zmieszczono na ekranie tak znane i potężne postaci?

Obrazek w treści

Plan ucieczki to amerykański film z gatunku thriller z 2013 roku w reżyserii Mikaela Hafströma.

Plan ucieczki – opis

O czym jest film Plan ucieczki? Ray Breslin znany jest z konstruowania najbardziej wytrwałych konstrukcji więziennych. Pracując dla Lestera Clarka zajmuje się testowaniem poszczególnych zabezpieczeń w więzieniach. Tym razem zagości trochę dłużej w jednym z zakładów, mając za zadanie wesprzeć Husha oraz Abigail w ich ucieczce.

Na zlecenie CIA testuje tajemniczą fortecę więzienną, gdzie wykorzystywana jest najnowsza technologia. Nie wie jednak, że tak naprawdę sam wpada w ręce sprawiedliwości oraz... pułapkę.

Czytaj także: Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

Na bazie jego pomysłów opracowano miejsce, które ma powstrzymać właśnie Breslina oraz innych specjalistów od ucieczek. Nie przewidziano jednak, że na miejscu wraz z z Emilem Rottmayerem oraz jego zespołem  zamierza zemścić się na osobie, która odprowadziła do jego zamknięcia. To już sprawa osobista, dziejąca się w piekle na ziemi.,

Plan ucieczki – obsada

Kto wystąpił w Plan ucieczki? Najlepiej na ekranie wypadł niezawodny Sylvester Stallone  Na krawędzi, seria Rambo, Kula w łeb, Człowiek demolka, Cobra, seria Rocky, Creed: Narodziny legendy czy też w Cop Land.

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

U jego boku wystąpili Arnold Schwarzenegger, James Caviezel i Faran Tahir.

Plan ucieczki – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Plan ucieczki? Emisja telewizyjna odbędzie się we wtorek, 12 stycznia o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: "Dracula: Historia nieznana" - czy Drakula istniał naprawdę?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Plan ucieczki – opinie

Film Plan ucieczki doczekał się dobrego przyjęcia ze strony fanów oraz przeciętego z poziomu krytyków oraz recenzentów, którzy zauważyli spore braki oraz wyraźne minusy filmowej produkcji.

Czytaj także: "Dom nad jeziorem". Romans w przyszłości

Plan ucieczki – książka

Film Plan ucieczki bazuje na autorskim scenariuszu nie mającym pokrycia w ramach powieściowego odpowiednika. W związku z tym być może wkrótce chwycicie za książkę Słynne ucieczki Polaków.

Książkę Słynne ucieczki Polaków w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.