reklama

Poznaj historie cudownych uzdrowień i wzruszających uleczeń ciała i duszy. „Lourdes. Ziemia uzdrowień"

Data: 2020-11-17 12:48:21 Autor: Piotr Piekarski

Doktor Patrick Theillier przez dwanaście lat pracował w Biurze Medycznym przy Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes (francuskie Pireneje). W tym czasie u przybywających tam z całego świata pielgrzymów regularnie stwierdzał nagłe uzdrowienia z ciężkich chorób.

Oczywiście nie wszystkie uzdrowienia z Lourdes zostały ogłoszone cudami. Kościół jest bowiem w owej materii wyjątkowo ostrożny i uznał ich 67 po wyjątkowo starannej weryfikacji medycznej. Niemniej, wielu innym uzdrowieniom można przypisać „cudowną naturę”, również dlatego, że łączą się z wewnętrzną przemianą osób, które nieoczekiwanie odzyskały zdrowie.

Na podstawie licznych świadectw dotyczących nadzwyczajnych uleczeń duszy i ciała – tych najnowszych oraz zgromadzonych w archiwum Biura Medycznego – autor relacjonuje najpiękniejsze, najbardziej wstrząsające uzdrowienia, które dokonały się za przyczyną Matki Bożej na przestrzeni 160 lat od objawień, które miała Bernadeta Soubirous w 1858 r.

Obrazek w treści

Do lektury książki Lourdes. Ziemia uzdrowień zaprasza Wydawnictwo Jedność. Tylko do 20 listopada 2020 możecie wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie publikacji. A dziś w naszym serwisie zajrzycie do jej wnętrza: 

Książkę Lourdes. Ziemia uzdrowień kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lourdes. Ziemia uzdrowień
Patrick Theillier0
Okładka książki - Lourdes. Ziemia uzdrowień

Doktor Patrick Theillier przez dwanaście lat pracował w Biurze Medycznym przy Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes (francuskie Pireneje). W tym czasie u przybywających...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo