Premiery kinowe w dniach od 16 do 25 września 2022 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2022-09-17 10:42:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Zapraszamy na kolejny przegląd kinowych premier tego tygodnia. W kolejnych dniach września kina zachęcają nowym i ciekawym repertuarem, w którym zarówno dramaty, filmy polskie, produkcje grozy, ale i powrót bardzo znanego filmu. 

Obrazek w treści Zdjęcie: OpenClipart-Vectors z Pixabay

  • W dniach od 16 do 25 września w kinach różnorodna oferta filmowa.
  • Wśród premier powrót Avatara.
  • Wciąż będzie można w kinach obejrzeć filmy dostępne  od 9 do 16 września 2022 roku.

Przed nami kolejny filmowy tydzień w kinach. W kolejnym tygodniu września w kinach ponownie bogata oferta filmowa. Będziemy mogli wybrać się na produkcje polskie, grozy, dramaty. W kinach pojawi się ponownie bardzo znana filmowa produkcja. Zachęcamy także do sprawdzenia propozycji od Netflix na wrzesień 2022 roku. Warto także wspomnieć o  wrócić uwagę na to co ma do zaoferowania HBO Max na wrzesień 2022 roku a także Disney+ w miesiącu wrześniu

Premiery kinowe od 16 do 25 września 2022 roku

Nie martw się, kochanie – premiera 23 września 2022 roku

Nie martw się, kochanie, amerykański thriller, który przenosi widza w lata 50-te w utopijnej rzeczywistości. Żyje tam pewne małżeństwo. Gospodyni domowa, członkini eksperymentu zaczyna pewnego dnia podejrzewać, że firma, w której pracuje jej mąż skrywa jakieś mroczne tajemnice. 

Johnny - premiera 23 września 2022 roku

Johnny, polski dramat biograficzny, który opowiada o życiu i działalności księdza Jana Kaczkowskiego, który całe swoje krótkie życie pomagał innym. Jest to oparta na faktach historia księdza i Patryka, który dostał od niego jeszcze jedną szansę. Ta odmieniła jego życie. 

Sierota. Narodziny zła -  premiera 23 września 2022 roku

Sierota. Narodziny zła, prequel horroru Sierota, który miał swoją premierę w roku 2009, w którym odmłodzona komputerowa aktorka ponownie wciela się w Esther, która aranżuje ucieczkę z estońskiego zakładu psychiatrycznego do Stanów Zjednoczonych. Tam udaje córkę pewnej bogatej rodziny. 

Emigranci - premiera 23 września 2022 roku

Emigranci, dramat historyczny produkcji szwedzko-duńsko-nowo-zeladzko-norweskiej, który opowiada epicką opowieść rozgrywającą się na przestrzeni dziesięciu lat. W latach 1840-50 śledzimy w filmie losy osób, które emigrują ze Szwecji do Stanów Zjednoczonych, szukając lepszego życia. 

Tedi i szmaragdowa tablica - premiera 23 września 2022 roku

Tegi i szmaragdowa tablica, hiszpańska animacja komediowa i przygodowa zarazem, którego bohaterem jest Tedie, który bardzo chce być nie tylko akceptowany, ale także archeologiem. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem niszczy egipski sarkofag ściągając na siebie klątwę. 

Avatar - premiera 23 września 2022 roku

Avatar, film z roku 2009, który powrócił właśnie do kin. Jest to przebój kinowy Jamesa Camerona, produkcja amerykańsko-brytyjska, historia Jake'a, sparaliżowanego komandosa, wysłanego na planetę Pandora. Tam poznaje nową społeczność, stają się jej członkiem. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje