Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 21 do 28 czerwca 2024 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2024-06-21 20:40:21 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W nowym tygodniu czerwca do kin trafiają kolejne filmowe propozycje. Tym razem repertuar kin jest bogatszy. Znajdziemy w nim horrory, dramaty, a także coś dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy na przegląd tego co polecają polskie kina. 

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 21 do 28 czerwca 2024 roku. Na co warto wybrać się do kina? [jpg] Zdjęcie: jankosmowski z Pixabay

  • Od 21 - 28 czerwca do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji horror z Russellem Crowe.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery poprzedniego tygodnia.

Czerwiec w kinach kontynuujemy nowymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 21 - 28 czerwca 2024 roku

Egzorcyzm - premiera 21 czerwca 2024 roku

Nowy tydzień premier w kinach zaczynamy od premiery horroru Egzorcyzm, z Russellem Crowe. Aktor z przeszłością podejmuje się pracy na planie horroru, nad którym uważa się, ciąży klątwa. Gdy podczas kręcenia kolejnych scen zaczyna dziwnie się zachowywać, jego córka, martwi się, że znów wrócił do nałogu. Szybko okazuje się, że został opętany. 

Tylko my dwoje – premiera 21 czerwca 2024 roku

Druga propozycja, o tytule Tylko my dwoje to dramat psychologiczny, oparty na bestsellerowej powieści Érica Reinhardta Miłość i lasy. Jest to historia Blanche i Grega, ich miłości, która gdy para przeprowadza się do nowego miejsca, przeradza się w niezdrowy związek. Blanche wie, że jest przez męża mocno kontrolowana. 

Czytaj także: Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 28 czerwca do 4 lipca 2024 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Mój syn Ezra - premiera 21 czerwca 2024 roku

Kolejna propozycja to Mój syn Ezra, to komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie. Film opowiada historię ojca o imieniu Max. Wbrew woli swojej byłej żony zabiera syna Ezrę w pełną przygód podróż, która staje się dla niej okazją odbudowania rodzinnych relacji. 

Wake Up - premiera 21 czerwca 2024 roku

Wake Up to kolejny horror wśród kinowych premier. Grupka aktywistów w maskach zwierząt postanawia pewnego dnia zaprotestować przeciwko niszczeniu środowiska. Robią to w miejscowym domu handlowym. Problem w tym, że zostają w nim zamknięci. Tam przyjdzie im walczyć o przetrwanie z obłąkanym ochroniarzem. 

Pożeracz strachu - premiera 21 czerwca 2024 roku

Kolejnym horrorem jaki debiutuje dziś w kinach jest Pożeracz strachu. Tym razem jest to film grozy o zjawiskach paranormalnych. Bohaterem jest pewien YouTuber, który zostaje przez widzów rozszyfrowany. Wiedzą, że jego kanał o duchach to mistyfikacja. Aby podreperować swój status, pewnego dnia przyłącza się do grupy łowców duchów, który prowadzą relacje z pewnego nawiedzonego domu. 

Sukienka Oskara - premiera 21 czerwca 2024 roku

Sukienka Oskara to niemiecki komediodramat, historia Bena, który nie może pozbierać się po rozwodzie i pogodzić się z rozłąką z dziećmi. Gdy jego była żona Mira musi zostać dłużej w szpitalu, Ben ma znów zamieszkać z dziećmi. Ponownie poczuje co znaczy być ojcem. 

Czytaj także:

Przeczytaj także:


Arka Noego. Ahoj przygodo! - premiera 21 czerwca 2024 roku

Wśród premier kinowych tego tygodnia nie mogło zabraknąć filmów dla najmłodszych. Pierwszym z nim jest animacja Arka Noego. Ahoj przygodo!, w której mamy do czynienia z wariacją na temat znanej przypowieści. Ta skupia się na dwóch przyjaciołach myszkach. Vini i Toto to przyjaciele na dobre i na złe. Gdy dowiadują się, że Noe buduje arkę, zamierzają się na niej pojawić. Problem w tym, że mogą na nią wejść tylko pary żeńsko-męskie. 

Orzeł i reszta - premiera 21 czerwca 2024 roku

Premiery kinowe kończymy również animacją, zatytułowaną Orzeł i reszta. Młody orzeł o imieniu Dziubek to ptak, którego wychowywały kury w wiosce zwanej Kurnikowo. Od dawna marzy o lataniu, i pewnego dnia jego marzenie wydaje się spełniać. Niestety przez przypadek niszczy swoją wioskę. Udaje się zatem do Skrzydłowic, by nauczyć się latać. 

Tagi: filmy kinowe, kino, filmy,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje