Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 22 do 29 października 2021 roku

Data: 2021-10-21 10:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Przedostatni tydzień października zaczyna się kolejnymi kinowymi premierami. W premierach zaskakujący polski film akcji i długo oczekiwana kino sci-fi. Ten tydzień to mocna premierowa oferta filmowa. Serdecznie zapraszamy zatem na przegląd tego, co niebawem do obejrzenia w kinach. 

Obrazek w treści

  • Od 22 do 29 października do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji epickie sci-fi, długo wyczekiwana Diuna.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 15 do 22 października 2021 roku.

Kolejny tydzień jesiennego miesiąca października, w kinach zaczyna się nowymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 22 do 29 października 2021 roku

Diuna - premiera 22 października 2021 roku

Zaczynamy od długo oczekiwanej epickiej produkcji science - fiction, Diuna opartej na powieście Franka Herberta, Diuna. Film o takim samym to historia rozgrywająca się na planecie Arrakis, zwanej także Diuną. Miejsce to posiada bardzo cenny pierwiastek, pożądany przez wielu. Bohaterem opowieści jest młody mężczyzna, który ma wypełnić swoje przeznaczenie i uratować nie tylko swoją rodzinę, ale i całą planetę.

Furioza – premiera 22 października 2021 roku

W tym tygodniu swoją premierę w kinach ma także polski film, sensacyjne kino akcji o tytule Furioza, z doskonałymi rolami i zaskakującymi zmianami wyglądu znanych polskich aktorów. Dobrze przyjęta na pokazach filmowych kolejna polska produkcja, to opowieść o miłości i zdradzie. Bohaterką dramatu pełnego spektakularnych walk jest policjantka. Kobieta spróbuje rozbić układ, w którym tkwiła naprawdę długo. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. 

Halloween zabija - premiera 22 października 2021 roku

Po mocnym polskim kinie proponujemy coś dla fanów grozy. W kinach debiutuje kolejny film z seii Halloween. Akcja horroru Halloween zabija rozpoczyna się tam, gdzie kończy się film z roku 2018. Psychopatyczny halloweenowy morderca o nazwisku Michael Myers, z twarzą osłoniętą maską, wyszedł cało z pożaru, który miał go zniszczyć raz na zawsze. Teraz zagraża zarówno Lauren, która wierzyła, że pokonała prześladowcę, ale i jej córce i wnuczce. Tym razem jednak miasteczko zamierza raz na zawsze się z nim rozprawić. 

Pleasure - premiera 22 października 2021 roku

Kolejny filmem jest dramat o tytule Pleasure, film produkcji francusko-holendersko-szwedzkiej. Historia skupia się wokół młodej kobiety, które zamierza zająć się pracą aktorską, ale w bardzo charakterystycznym gatunku filmowym. Historia kręci się wokół Belli, która przeprowadza się z niedużego szwedzkiego miasteczka do wielkieg Los Angeles. Ma tam zostać gwiazdą kina porno. 

Lux Æterna - premiera 22 października 2021 roku

Lux Æterna to dość prowokująca dramatyczna opowieść, zrealizowana w klimacie trzymającego w napięciu thrillera, produkcji francuskiej. Jest to film, który w łącząc napięcie z czarnym humorem opowie nam o kulisach powstawania pewnego reklamowego filmu. Akcja reklamy, rozgrywająca się w scenerii piekielnej, w której modeki i gwiazdy szykowane były na spalenie na stosie, zaczyna wymykać się z pod kontroli. Górę biorą ludzkie, niepohamowane żądze. 

Rodzina Addamsów 2 - premiera 22 października 2021 roku

W tym tygodniu do kina możemy wybrać się także na animację, film przeznaczny dla całej rodziny, kolejną część o bardzo charakterytycznej, nieco przerażającej, ale i zabawnej rodzinie Addamsów. Rodzina Addamsów 2 to tym razem film, który przeniesie nas w klimat wakacyjny. W rodzinie Addamsów, w której nie dzieje się najlepiej, a stosunki mięczy członkami rodziny mocno się ochładzają, następuje przełom. Ma nim być rodzinny wypad na wspólne wakacje. Te okażą się przynieść wiele nieoczekiwanych, zaskakujących przygód. 

Ron Usterka - premiera 22 października 2021 roku

Kolejną produkcją dla najmłodszych, albo jak kto woli dla całej rodziny, jaka debiutuje w kinach w tym tygodniu jest animacja Ron Usterka. Jest to historia niezwykłej przyjaźni chłopca, nastolatka, nieco odizolowanego od reszty dzieciaków, który, podobnie jak cała reszta otrzymuje robota, przyjaciela. Problem w tym, że jego towarzysz stale się psuje. Ron zwany Usterką, staje się jednak początkiem wielkiej przygody jaka czeka Barneya i jego robociego towarzysza. 

Narcyz i Złotousty - premiera 22 października 2021 roku 

Premiery tego tygodnia kończymy dramatem produkcji niemieckiej, o tytule Narcyz i Złotousty. Opowieść, która bazuje na książce autorstwa niemieckiego noblisty, Hermana Hessego, o takim samym tytule, skupia się na młodym mężczyźnie, który zostaje przez ojca wysłany do klasztoru. Tam, trochę nieoczekiwanie dla samego siebie, poznając mnicha o imieniu Nacyz, podobnie jak on, poddaje się mniesiej ascezie. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje