Quantcast

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 17 do 23 marca 2023 roku

Data: 2023-03-17 10:00:01 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W ciągu najbliższego tygodnia do kin trafi osiem nowych, premierowych produkcji. Wśród nich znalazł się długo wyczekiwany sequel superbohaterskiego filmu DC! 

Obrazek w treścifot. Pexels
  • Od 17 do 23 marca 2023 roku do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród nich polsko-szwedzki dramat – Jezioro Słone
  • W kinach cały czas są dostępne filmy, które miały premierę między 10, a 16 marca 2023 roku.

Przez najbliższe dni w kinach pojawi się wiele nowych premier filmowych. Na wielkich ekranach przez cały czas można też oglądać produkcje, które zadebiutowały w zeszłych tygodniach! 

Premiery kinowe od 17 do 23 marca 2023 roku

Wszystkie produkcje, które niedługo zadebiutują na wielkich ekranach mają swoją premierę jednego dnia. Będzie je można oglądać od 17 marca 2023 roku w kinach w całej Polsce. Poniżej możecie zapoznać się z opisem i zwiastunem każdego z filmów. 

Nadchodzące premiery kinowe

Czy zamierzasz wybrać się do kina w nadchodzącym czasie?

Tak, jest wiele świetnych premier!
Nie, nie znalazłem niczego dla siebie

Shazam! Gniew bogów – premiera 17 marca 2023 roku

Shazam! Gniew bogów to amerykańska superbohaterska produkcja umiejscowiona w uniwersum DC. W filmie śledzimy dalsze losy Billy’ego Batsona. Nastolatek cały czas może się zmieniać w swoje dorosłe alter ego – tytułowego Shazama. Czekają go kolejne przygody związane z tą tajemniczą mocą! 

65 – premiera 17 marca 2023 roku

65 to amerykański thriller science-fiction opowiadający o Millsie – doświadczonym pilocie. Pewnego dnia mężczyzna musi sobie poradzić z usterką pojazdu. Rozbija się na nieznanej planecie. Szybko orientuje się jednak, że wylądował na Ziemi, ale 65 milionów lat temu. Razem z nim jest Koa – jedyna ocalała. Ta dwójka będzie musiała sobie poradzić w walce z prehistorycznymi stworami. 

Syn – premiera 17 marca 2023 roku

Syn to międzynarodowa produkcja dramatyczna, która powstała na bazie sztuki teatralnej Floriana Zellera. Mężczyzna jest również reżyserem filmu. Peter to rozwodnik, który jakiś czas temu związał się z nową partnerką. Niedawno urodziła ona dziecko. Wszystko się jednak komplikuje, gdy w życiu mężczyzny pojawia się jego była żona z nastoletnim synem Nicholasem. Peter stara się naprawić swoje błędy z przeszłości. 

Wyrwa – premiera 17 marca 2023 roku

Wyrwa to polski thriller, który stanowi adaptację powieści Wojciecha Chmielarza. Janina i Maciek to na pozór zgodne małżeństwo. Pewnego dnia kobieta udaje się w delegację. Niespodziewanie jednak bierze udział w wypadku samochodowym. Maciek otrzymuje więc nagle telefon zawiadamiający o śmierci żony. Wokół tajemniczego zdarzenia narasta wiele pytań. Mąż zmarłej będzie się starał poznać prawdę i jej sekrety.

I Love My Dad – premiera 17 marca 2023 roku

I Love My Dad to amerykański komediodramat opowiadający o Chucku. Jakiś czas temu jego syn – Franklin – zerwał z nim wszelkie kontakty. Mężczyzna postanawia więc założyć fałszywe konto, na którym podszywa się pod nastoletnią dziewczynę. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdyż Franklin zakochuje się w koleżance z sieci. Teraz nastolatek za wszelką cenę będzie chciał się z nią spotkać. Chuck nie wie co może zrobić w tej sytuacji. 

Brainwashed: seks, kamera, władza – premiera 17 marca 2023 roku

Brainwashed: seks, kamera, władza to amerykański dokument opowiadający o wykorzystywaniu seksualnym, dyskryminacji kobiet oraz napaściach w wielu kultowych filmach. Reżyserka obnaża to w jaki sposób techniki filmowe mogą uprzedmiotowiać kobiety. W produkcji wypowiadają się inne reżyserki, ekspertki i działaczki na rzecz równouprawnienia w kinie. 

Jezioro Słone – premiera 17 marca 2023 roku

Jezioro Słone to polsko-szwedzki komediodramat. Jego główną bohaterką jest Helena. Kobieta przez całe życie była wierna swojemu mężowi. Razem mają trójkę dorosłych dzieci. Nagle jednak bohaterka dowiaduje się o tym, że mężczyzna przez wiele lat ją oszukiwał. Helena decyduje się więc po raz pierwszy przejąć kontrolę nad swoim życiem. W tym wszystkich chce pozostać wierna sobie. 

Szkoła magicznych zwierząt – premiera 17 marca 2023 roku

Szkoła magicznych zwierząt to familijna produkcja bazująca na książce o tym samym tytule autorstwa Margit Auer. Austriacko-niemiecki film przygodowy opowiada o Idzie. Dziewczyna przenosi się do nowego miasta i rozpoczyna naukę w wyjątkowej szkole. Szbko jednak staje się klasową outsiderką i zaprzyjaźnia się z Benniem. To właśnie oni jako pierwsi zdobędą swoich zwierzęcych przyjaciół. Magiczne stworzenia staną się ich najwierniejszymi towarzyszami. 

Na które spośród wymienionych filmów planujecie wybrać się do kina?

Tagi: premiery kinowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje