Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 24 czerwca do 1 lipca 2022 roku

Data: 2022-06-12 10:02:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W kolejnym, ostatnim tygodniu czerwca kina zachęcać będą widzów kolejnymi premierami. W repertuarze znajdziemy coś dla miłośników romansów, filmów polskich, ale i horrorów. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się czasie w kinach!

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 24 czerwca do 1 lipca 2022 roku [jpg]

Autor zdjęcia: Bru-nO z Pixabay

  • Od 24 czerwca do 1 lipca do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji sporo horrorów.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 10 do 17 czerwca 2022 roku.

Kolejny tydzień czerwca to w kinach to nowa, tym razem różnorodna oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na nadchodzący tydzień oraz propozycję kinowe na najbliższy czas i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 24 czerwca do 1 lipca 2022 roku

Elvis – premiera 24 czerwca 2022 roku

Elvis, biograficzny dramat muzyczny, film opowiadający o wielkiej i długoletniej karierze Elvisa Presleya z Parkerem. Opowieść koncentruje się w sporem mierze na żonie Elvisa, Priscilla Presley, która odegrała w jego życiu ważną rolę. 

Czarny telefon – premiera 24 czerwca 2022 roku

Czarny telefon, amerykański horror oparty na popularnym opowiadaniu Joe Hilla z jego bestsellera New York Timesa 20th Century Ghosts. Historia nastoletniego chłopca, który zostaje porwany i umieszczony w dźwiękoszczelnej piwnicy, przez zamaskowanego psychopatycznego mordercę. Jedynym przedmiotem w piwnicy jest czarny telefon, który choć nie działa, pewnego dnia się odzywa. 

Paryż, 13. dzielnica – premiera 24 czerwca 2022 roku

Paryż, 13. dzielnica to francuski melodramat, który opowiada historię pewnych znajomości i przyjaźni. Bohaterkami filmu są trzy kobiety i jeden mężczyzny. Wszyscy są dla siebie nie tylko przyjaciółmi, ale także kochankami. 

Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę – premiera 24 czerwca 2022 roku

Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę jest natomiast produkcją polską, filmem akcji w klimacie science-fiction, którego bohaterem jest mężczyzna, który na znak protestu oświadcza, że w sylwestra popełni samobójstwo. Plany jego zmieniają się, gdy w śmieciach odnajduje młodą niewolnicę. Postanawia zrobić wszystko, by dać jej wolność. 

Kolano Ahed – premiera 24 czerwca 2022 roku

Kolano Ahed, francusko-niemiecko-izraelski dramat skupiający się na opowieści o filmowcu z Izraela, któremu przyjdzie się borykać z życiowymi problemami i własnymi lekami i demonami, stanie w obliczy śmierci wolności i śmierci swojej własnej matki. 

Room 203premiera 24 czerwca 2022 roku

Room 203 to kolejny horror, także produkcji amerykańskiej, który skupia się na historii dwóch przyjaciółek, znających się już od wielu lat. Pewnego dnia wprowadzają się do dziwacznego domu, zwanego ROOM 203. Czołowo miejsce w mieszkaniu zajmuje średniowieczny witraż. Szybko okazuje się, że miejsce to jest nawiedzone. 

Samiec Alfa - premiera 24 czerwca 2022 roku

Samiec Alfa to kolejny polski film w repertuarze kinowym. Tym razem jest to czarna komedia, której akcja rozgrywa się na kursie samorozwoju. Prowadzi go charyzmatyczny coach, o dość specyficznych metodach działania. Uczestnikami kursu są mężczyźni borykający się z trudnymi relacjami w własnych związkach

Księgarnia w Paryżu - premiera 24 czerwca 2022 roku

Księgarnia w Paryżu, francuski melodramat opowiadający o wdowcu opiekującym się upośledzonym synem, właścicielu księgarni, który uważa, że w życiu nie czeka już go coś miłego. Sytuacja zmienia się gdy w jego księgarni pojawia się żywiołowa, radosna kobieta. 

Tagi: kino, dramaty, melodramaty, filmy polskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje