Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 17 czerwca 2022 roku

Data: 2022-05-29 11:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu czerwca nie zabraknie także kinowych premier. W repertuarze tym razem różnorodna i bogata oferta, w tym kolejny film z serii Jurassic World. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się tygodniu!

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: MasterTux z Pixabay

  • Od 10 do 17 czerwca do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji Jurassic World: Dominion.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 3 do 10 czerwca 2022 roku.

Kolejny tydzień w czerwcu to w kinach to nowa, tym razem różnorodna oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na ten tydzień i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 10 do 17 czerwca 2022 roku

Jurassic World: Dominion – premiera 10 czerwca 2022 roku

Jurassic World: Dominion, kolejny film z serii Jurassic World, produkcja przygodowa i science-fiction, którego akcja rozgrywa się sześć miesiący po wydarzeniach z "Upadłego Królestwa", kiedy to po Isla Nublar biegają wolne i siejące zniszczenie dinozaury. 

Po miłość / Pour l'amour – premiera 10 czerwca 2022 roku

Po miłość / Pour l'amour polski dramat obyczajowy, który przedstawia burzliwe losy pewnego małżeństwa, z dość długim stażem. W związku Marleny i Zbigniewa zaczyna dziać się źle, gdy pewnego dnia kobieta poznaje w sieci młodego Senegalczyka. 

Między dwoma światami – premiera 10 czerwca 2022 roku

Między dwoma światami to także dramat, lecz tym razem produkcji francuskiej, w którym ważną rolę odgrywają kobiety. Jest to wzruszająca, acz dramatyczna opowieść rozgrywająca się w połnocno-francuskim miasteczku portowym, o nazwie Caen. 

Drogi Panie Dyktatorze – premiera 10 czerwca 2022 roku

Drogi Panie Dyktatorze to również dramat, tym razem wojenny, produkcji niemieckiej, którego akcja rozgrywa się w Monachium, w roku 1945. Bohaterem filmu jest chłopiec imieniem Felix, który z mamą ucieka z miasta, w którym robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Tam zaprzyjaźnia się z innym chłopcem, coraz mocniej wierząc w zwycięstwo Niemiec. 

Goliat – premiera 10 czerwca 2022 roku

Goliat, francuski thriller, którego fabuła skupia się na różnych bohaterach. Poznajemy w nim losy młodej nauczycielki wychowania fizycznego, prawnika z Paryża oraz lobbysty, który jest niezmiernie ambitny. Wkrótce ich losy połączy pewne dramatyczne wydarzenie. 

Comedy Queen – premiera 10 czerwca 2022 roku

Comedy Queen to natomiast produkcja szwedzka i także dramat, film oparty na powieści dla młodzieży, o takim samym tytule, który opowiada historię nastolatki, trzynastoletniej dziewczynki, której marzeniem jest występować na wielkiej scenie. Dziewczyna chce być sławną komiczką, być Królową Komedii. 

Jeżyk i przyjaciele – premiera 10 czerwca 2022 roku

Jeżyk i przyjaciele to animacja produkcji niemieckiej, w której Mila i Mędrek, dwoje dzieciaków - zwierzaków  i najlepszych przyjaciół, mieszkańców leśnej polany, pewnego dnia ruszają na bardzo ważną i bardzo rudną podróż. Chcą ratować swoich przyjaciół i miejsce, w którym żyją, które niszczeje z powodu suszy i braku wody. Film bazuje na książce Sebastiana Lybecka "Latte and the Magic Waterstone".

Nakręcony tata – premiera 10 czerwca 2022 roku

Nakręcony tata to natomiast amerykański film familijny, który opowiada historię niespełnionego komika i montażysty reality TV, który przechodzi właśnie kryzys wieku średniego. Jego stan nie polepsza działalność w sieci, która niestety nie cieszy się należytą popularnością, aż do czasu pewnego filmu zamieszczonego przez jego synka. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.