reklama

Co nowego na Netflix? Premiery od 29 maja do 5 czerwca 2022

Data: 2022-05-28 10:02:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Koniec miesiąca maja na Netfliksie to premiera kontynuacji serialu Stranger Things. Czerwiec wita zaś nas kolejnymi premierami, w większości są to właśnie produkcje serialowe. Sprawdzamy co tym razem debiutuje na platformie Netflix. 

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Premiery od 29 maja do 5 czerwca 2022 [jpg]

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą ponownie oglądać turecki serial Wspaniałe stulecie. W HBO Max zadebiutował nowy serial Miłość ponad czasem, a w serwisie Netflix dużą popularnością cieszy się film Perfekcyjne połączenie, czy Toskania, a także serial Prawnik z lincolna czy Stranger Things sezon 4, część 1. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Morze czarne – 01.06.2022

Netflix proponuje na na nadchodzący tydzień mocne uderzenie, czyli brytyjski film akcji z elementami przygodowymi, w gwiazdorskiej obsadzie. Morze Czarne to opowieść o ambitnym kapitanie okrętów podwodnych, który ma za zadanie ukraść U-Boota z czasów Ii wojny światowej.  

Rząd: Królestwo, władza i chwała (sezon 1) – 02.06.2022

Trzymającą w napięciu opowieść o tematyce politycznej, przybliża nam serial produkcji duńskiej, o tytule Rząd: Królestwo, władza i chwała, który to skupia się na zagrożonej karierze politycznej minister spraw zagranicznych Brigitte Nyborg. Powodem jest kryzys naftowy na Grenlandii, który może przerodzić się w międzynarodowy spór. 

Matka idealna – 03.06.2022

Kolejnym serialem, jaki zobaczymy na Netfliksie w nadchodzącym tygodniu jest Matka idealna. Tym razem jest to serial francuski i kryminalny, w klimacie thrillera, który jak z tytułu wynika, opowiada historię matki. Kobieta bezgranicznie ufa i wierzy swojemu dziecku, będąc przekonaną, że jej córka nie dokonała zbrodni, o jaką jest oskarżana. Niestety wkrótce przyjdzie się jej mierzyć z bolesną prawdą. 

Przechwycenie – 03.06.2022

Przechwycenie to kolejna, tym razem filmowa propozycja od Netflix. Jest to pełen akcji australijski film przygodowy, którego bohaterką jest pani kapitan armii, która będzie mogła swojej umiejętności wykorzystać podczas obrony bazy antyrakietowej, której grozi atak. 

30 lat później (sezon 1) - 03.06.2022

30 lat później to kolejny trzymający w napięciu serial, tym razem produkcji belgijskiej, który rozpoczyna się od spotkania paczki dobrych przyjaciół, którzy byli nimi kiedyś, w przeszłości. Po wielu latach spotykają się ponownie, a tłem spotkania jest seksualny atak do jakiegoś doszło wiele lat wcześniej, na jednej z ich imprez. 

Lato Summer (sezon 1) - 03.06.2022

Serial dla nastolatków Lato Summer to zaś uczuciowa historia nastolatki wyrzuconej ze szkoły, która z Nowego Jorku trafia do odległej Australii. Tam spotyka młodego surfera, w którego życie, owa buntownicza dziewczyna wprowadza wiele chaosu.

Klub zielonych matek (sezon 1) - 03.06.2022

Klub zielonych matek jest pierwszym sezonem koreańskiego dramatu, który przybliża historię pięciu matek uczniów pewnej szkoły, w której nie brakuje rywalizacji. Wkrótce kobiety mierzyć się będą z ogromem zazdrości i wielkich sekretów o ukrywanych tajemnic. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje