Promyk nadziei: Ahmet odnalazł list Selmy.... Co jeszcze wydarzy się w odcinku 161?

Data: 2021-11-26 09:20:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych odcinkach Promyku nadziei, Bahar powoli zacznie odzyskiwać pamięć, Halil zatrudni nową pomoc domową, natomiast Ahmet odnajdzie list Selmy... Co wydarzy się w 161 odcinku Promyku nadziei?

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja z 2019 wieczornego pasma Telewizji Polskiej. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Promyk nadziei odc. 161 - streszczenie, opis

W 161 epizodzie Bahar krok po kroku będzie odzyskiwać w coraz większym stopniu swoją pamięć, natomiast Halilowi udało się zatrudnić nową pomoc domową. Tymczasem Ipek odkrywa, że na prawdę za zabójstwo, skazana powinna zostać Suhleja.

Ahmet odnajduje list od Selmy....

Czytaj także: "Firmowa gwiazdka". Świąteczna impreza integracyjna

Po lekturze w jego głowie pojawiają się liczne wątpliwości dotyczące ciąży Filiz oraz sytuacji, w której się znalazł. Niestety myli się i obwinia nie tę osobę, którą powinien.

Promyk nadziei odc 161 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 161 odcinek Promyk nadziei? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można  w poniedziałek, 29 listopada 2021 roku na antenie stacji TVP 2 o godzinie 17:15.

Czytaj również: Druhny – Wycieczka do Las Vegas może mieć zaskakujący przebieg! 

Promyk nadziei odc 161 - powtórka

Na ten moment nie ma planowanych reemisji odcinka, te możemy jednak za darmo zobaczyć w Internecie za sprawą platformy vod.tvp.pl, należącej do Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Promyk nadziei — wszystkie informacje o serialu

Produkcja od niemalże 160 odcinków, emitowana  jest na kanale drugim należącym do Telewizji Polskiej, to kolejna świetnie przyjmowana turecka komedia o niezwykłym, szeroki gronie bohaterów i antybohaterów. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Promyk nadziei – książka 

Serial Promyk nadziei powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego, zaproponować możemy Wam najnowszą powieść Nadii Hamid – Fatma. Moja arabska teściowa. Publikacja przedstawia losy pokoleń kobiet, które doznają krzywd w libańskich małżeństwach. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.