Czasem zwykły dzień może przerodzić się w szaloną przygodę! "Przepowiednia"

Data: 2021-12-07 06:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Dziewięcioletni chłopiec, wracając pewnego dnia ze szkoły do domu, dowiaduje się od starego drwala, że jest bohaterem tajemniczej przepowiedni. Od tego momentu musi stawić czoła nie tylko zagrażającej światu czarnej damie i jej armii bierek, ale też własnym słabościom. Za sprawą magicznego zaklęcia chłopiec przenosi się do fantastycznego świata, gdzie poznaje niezwykłe postaci: Pana Owieczkę i zapominalskiego zająca o imieniu Caromag. Szymon wkrótce przekona się, że prawdziwe przygody dzieją się w nas, a dla wyobraźni nie ma rzeczy niemożliwych. Czy zdobyte nowe umiejętności wystarczą, by uchronić świat przed grożącym mu niebezpieczeństwem? Czy bitwa na szachowym polu dojdzie do skutku? I właściwie... o co cała ta wojna?

Obrazek w treści

Do lektury książki Przepowiednia zaprasza Wydawnictwo Novae Res, tymczasem już teraz zapraszamy do zajrzenia do wnętrza książki:

Książkę Przepowiednia kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Przepowiednia
Izabela Deneseńko1
Okładka książki - Przepowiednia

Czasem zwykły dzień może przerodzić się w szaloną przygodę! Dziewięcioletni chłopiec, wracając pewnego dnia ze szkoły do domu, dowiaduje się od starego...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo