Przetrwać w raju, brytyjski program reality show debiutuje na Netflix

Data: 2023-10-20 10:07:36 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix wzbogacił się dziś, w godzinach porannych o kolejny program, który ma nieść rozrywkę, o produkcję z gatunku reality show, produkcji brytyjskiej, w której podczas kilku odcinków poznamy zmagania uczestników, których luksusowe wakacje okazują się być pewnym oszustem. 

Aaron, Taylor, Eva w jednym z odcinków programu reality show "Przetrwać w raju" od Netflix. Foto: materiały pras. Netflix

Nowe reality show dostępne na Netflix nosi tytuł Przetrwać w raju, i skupia się na dwanaściorgu uczestników, którzy zostają wprowadzeni w błąd, i muszą sobie jakoś w tym poradzić. O czym jest nowe reality show? Co czeka jego uczestników? Czy warto obejrzeć? 

Przetrwać w raju – o czym jest program reality show?

Reality show Przetrwać w raju to brytyjski program rozrywkowy, podzielony na kilka odcinków, w którym poznajemy dwanaścioro uczestników. Z początku myślę, że spędzą piękne chwile, cudowne wakacje w przepięknej willi położonej na klifie. 

 Czytaj również: Premiery Netflixa w październiku 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Jakie będzie ich rozczarowanie, gdy okaże się, że na pobyt w owej willi będą musieli zapracować. Tylko dzięki współpracy i zdobytym głosom będą mogli spać w pięknym domu. A tymczasem muszą spędzić czas w lesie, śpiąc tam i próbując przetrwać, nie posiadając prawie niczego. Każde z nich ma szansę na nagrodę, w wysokości 100 tysięcy dolarów. 

Przetrwać w raju - obsada i twórcy

Przetrwać w raju to klasyczne reality show, co oznacza, że biorą w nim udział prawdziwi uczestnicy, a nie aktorzy. Do programu trafia dwanaścioro uczestników, których zmagania będziemy podczas kilku odcinków śledzić.

        Czytaj również: Przetrwać w raju, informacje o reality show - opis

Prowadzącą reality show Przetrwać w raju jest Jessimae Peluso.

Przetrwać w raju – kiedy premiera?

Opisywany serial/.program reality show Przetrwać w raju to kolejna oryginalna produkcja wspomnianej platformy, dostępna zatem właśnie tam, która wraca w swojej kontynuacji. Premiera nastąpiła w dniu dzisiejszym, w godzinach porannych, dnia 20 października 2023 roku. jest dostępny od razu we wszystkim 9 odcinkach. 

    Czytaj również:  „Stwór” – oto najnowsza adaptacja powieści Mary Shelley

Przetrwać w raju – opinie o filmie

Przetrwać w raju to program, który ma za zadanie bawić, dawać rozrywkę i chwile radości, ale i trzymać w napięciu. jest to zatem idealna produkcja na odprężenie i mile spędzony czas. Przypadnie do gustu przede wszystkim zwolennikom wszelakich reality show. 

Czytaj także: Co nowego na Netflix? Premiery od 13 do 20 października2023 roku

Znajdą w nim także coś dla siebie miłośnicy programów o rywalizacji. Więcej na temat świata filmu i serialu znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Przetrwać w raju – książki

Program Przetrwać w raju to kolejna produkcja od platformy Netflix, zrealizowana właśnie dla niej, która powstała na bazie własnego scenariusza, a skupia się na rywalizacji, przetrwaniu i zabawie. Oznacza to, że program nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian proponujemy książkę o tytule Poznałem cię w piekle, której autorem jest Ada Tulińska.

Książkę "Poznałem cię w piekle" wydawnictwa Amare kupić można w popularnych księgarniach poniżej:

 

Tagi: netflix, seriale, programy rozrywkowe, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje