Przewodnik po miłości, komedia romantyczna o przygodzie i romansie zadebiutowała na Netflix

Data: 2023-04-21 09:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Komedie romantyczne to jeden  ulubionych gatunków na Netfliksie. Dziś na platformie debiutuje jedna z takich propozycji, film produkcji amerykańskiej, którego zabierze widza w świat przygodowy i niespodziewanej miłości. 

Obrazek w treści Przewodnik po miłości, komedia romantyczna o przygodzie i romansie zadebiutowała na Netflix [jpg] Zdjęcie: Sasidis Sasisakulporn/Netflix

Film nosi tytuł Przewodnik po miłości, i jak wspominaliśmy jest produkcją amerykańską, której bohaterami jest amerykańska pracownica podróży i Wietnamczyk, jej przewodnik. Jak zakończy się to spotkanie? Co połączy tę parę? Możemy przekonać się już teraz, na Netfliksie. A co wiemy o filmie? 

Przewodnik po miłości – opis filmu

Film Przewodnik po miłości to komedia romantyczna, której bohaterką jest Amerykanka imieniem Amanda. Kobieta jakiś czas temu została porzucona. Pewnego dnia w pracy, a pracuje w biurze podróży, dostaje zlecenie. Ma udać się do Wietnamu, gdzie w delikatny sposób ma dowiedzieć się jak funkcjonuje tamtejsza branża. 

     Czytaj również:  Premiery Netflixa w kwietniu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Na miejscu poznaje swojego przewodnika, uroczego Wietnamczyka o imieniu Sinh. Razem postanawiają zmienić trasę swojej podróży, odkrywając jednocześnie nie tylko piękne miejsca, ale siebie, życie i poznając miłość, która wkrótce zaczyna ich łączyć. 

Przewodnik po miłości - obsada i twórcy

Film Przewodnik po miłości to produkcja amerykańska, w której w rolach głównych znaleźli się: Rachael Leigh Cook jako Amanda oraz Scott Ly jako Sinh. W pozostałych rolach: Thanh Truc, Nsut Le Thien, Ben Feldman, Missi Pyle, Jacqueline Correa, Nondumiso Tembe, Morgan Dudley.

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 15 do 21 kwietnia 2023 roku

Reżyserem filmu jest Steven K. Tsuchida.

Przewodnik po miłości – kiedy premiera?

Przewodnik po miłości to film z gatunku komedii romantycznych, i jednocześnie oryginalna produkcja Netflix. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 21 kwietnia 2023 roku

    Czytaj również: Przewodnik po miłości, informacje o filmie - opis

Przewodnik po miłości – opinie o filmie

Opisywana produkcja pod tytułem Przewodnik po miłości to film, który spodoba się przede wszystkim widzom lubiącym filmy komediowe, w romantycznym stylu. Zapewne chętnie obejrzą go zwolennicy klasycznych komedii romantycznych. 

    Czytaj również: Skradzione serce: sezon 2, kolumbijski, trzymający w napięciu serial wraca na Netfliksa już dziś

Być może chętnie obejrzą go także widzowie, którzy chcą obejrzeć jakiś film i spędzić z ukochaną mu osobą miłe chwile. To do tego idealna filmowa propozycja. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Przewodnik po miłości – książki

Film Przewodnik po miłości to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. To oznacza, że produkcja nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło o tytule Nić przeznaczenia, której autorem jest Anna Sakowicz. Jest to książka z cyklu Muślinowa saga.

Książkę „Nić przeznaczenia” wydawnictwa Marginesy można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy netflix, komedie, komedie romantyczne, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje