Przy stole z autorami „Awersu". Obejrzyj spotkanie z autorami najlepszych opowiadań kryminalnych

Data: 2020-10-15 11:37:32 Autor: Piotr Piekarski

Tego jeszcze nie było! Autorzy Awersu – najlepszej od lat kryminalnej antologii opowiadań wzięli udział we wspólnym spotkaniu online!

Adrian Bednarek, Ryszard Ćwirlej, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Robert Małecki, Marta Matyszczak, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski i Przemysław Żarski opowiedzieli o swojej pracy nad opowiadaniami, które weszły w skład Awersu. Spotkanie poprowadził Przemysław Poznański. Obejrzyjcie zapis tego wydarzenia: 

O książce Awers:

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych.

Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia.

Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią częściej, niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo.

Awers to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat, w którym nie brak złowieszczych detali. Pełen niewyjaśnionych zbrodni i niesamowitych historii, niemal pulsujących od zawartego w nich zła.

-> Książkę kupicie w Empiku! 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Awers
praca zbiorowa1
Okładka książki - Awers

Autorzy: Adrian Bednarek, Bartosz Szczygielski, Hanna Greń, Izabela Janiszewska, Magda Stachula, Małgorzata Rogala, Mariusz...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo