"Przysięga": Gulsum nie chce uwierzyć Reyhan. Kobieta kompletnie się załamuje... Co wydarzy się w 256 i 257 odc Przysięga?

Data: 2020-09-16 12:05:56 Autor: tadas

Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 256 i 257 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 256 odc

Co wydarzy się w 256 odcinku Przysięga? Reyhan nie jest w stanie uwierzyć, że jej siostra w tak naprawdę żyje i ma się dobrze! Kemal czuje się coraz mocniej zmartwiony sytuacją oraz stanem Narin. Po radzie udzielonej przez Erhana decyduje się zabrać żonę na badania, aby zapewnić jej odpowiednie wsparcie i pomoc.

Emir w trakcie rozmowy z własną matką, przekazuje jej informacje o odkryciach dotyczących Gulsum.

Czytaj także: Czterech debiutantów na krótkiej liście do Nagrody Bookera

Erhan i Narin stają się ofiarami napadu, w wyniku czego mężczyzna zostaje ranny, a kobiecie zostaje wyrwana torebka. Emir zawodzi Reyhan do Gulsum, gdzie będzie miała okazję spotkać się ponownie z siostrą, natomiast Taci prosi Sunę o wyjaśnienie i odpowiedzi związane z sytuacją, w której się znaleźli.

Przysięga – gdzie obejrzeć 256 odc?

Gdzie można zobaczyć 256 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 16 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Ludzie i bogowie – To będzie nowy, historyczny hit anteny Telewizji Polskiej?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 257 odc

Co stanie się w 257 odc Przysięga? Gulsum toczy rozmowę z Reyham, w ramach której ta druga próbuje przekonać ją do swojego wspólnego pochodzenia, jednakże Gulsum nie chce tego słuchać, nie próbując nawet nawiązać relacji. To sprawia, że Reyham załamuje się,a wszyscy z wyjątkiem Cavidan decydują się ją pocieszyć i poprawić jej humor.

Suna przekazuje Taciemu, że jej rodzina nie pozwala jej za nic spotykać się z nim. Jak już wiemy, powód jest jednak inny....

Czytaj także: Wyprawka czytelnicza – jak dostać ją za darmo?

Kamel oraz Narin trwają przy rannym Erhanie w szpitalu, gdzie kobieta spotyka swoją koleżankę z Azerbejdżanu. Prosi ją przy okazji o to, aby nie wspominała jej mężowi o jej przeszłości. Pomimo tego, Kemal wciąż zastanawia się co ukrywa przed nim Narin i czemu czyni to co czyni od pewnego czasu.

Przysięga – gdzie obejrzeć 257 odc?

Gdzie można zobaczyć 257 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 17 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Książnica Płocka apeluje o noszenie maseczek. Filia na kwarantannie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje