"Przysięga": Czy Kemal faktycznie zniszczył swoje zdjęcie z Narin? Co wydarzy się w 263 i 264 odc Przysięga?

Data: 2020-09-25 12:06:27 Autor: tadas

Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 263 i 264 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP.

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 263 odc

Co wydarzy się w 263 odcinku Przysięga? Zaniepokojona napięciem w domu Sehriye wypytuje Narin o sytuację i stan jej konfliktu z jej ukochanym Kemalem. Masal czuje się bardzo źle, cierpiąc z powodu bardzo wysokiej gorączki. Po pewnym czasie Emir powiadamia wszystkich, że udało mu się osiągnąć mały sukces, a Gulsum powróci i zamieszka z nimi w rezydencji.

Erhan zostaje nagle wezwany do chorej i cierpiącej Masal.

Czytaj także: Nowa książka J.K. Rowling – Niespokojna krew – od 25 listopada w Polsce

Emir próbując naprawić relację i niedawne niesnaski, postanawia zabrać Reyhan i Gulsum do ich wspólnej rodzinnej miejscowości - Erzurum. Narin pełna emocji przeprasza Kemala za popełnione błędy oraz brak zaufania, jakim niestety obdarzyła swojego ukochanego.

Przysięga – gdzie obejrzeć 263 odc?

Gdzie można zobaczyć 263 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 25 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Biblioteka w tramwaju. Nowy pomysł władz miejskich

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 264 odc

Co stanie się w 264 odc Przysięga? Gulsum z wielką precyzją i starannością realizuje plan zarysowany dla niej przez Cavidan, dzięki czemu wszystko chwilowo idzie bez żadnych problemów. Narin spostrzega zniszczone zdjęcie z Kemalem, którego kobieta natychmiast oskarża go o tego typu działanie.

Sentymentalna wycieczka do Erzurum ma swoje negatywne efekty, w postaci przeziębienia się Emira.

Czytaj także: Premiera filmu Śmierć na Nilu przełożona!

Z wakacji powróciła Oya, dopiero teraz dowiadując się wszystkiego co się zdarzyło w losach małżeńskich Kemala. Gulsum wspomina Reyhan, że pani Cavidan zdecydowała się wyrzucić jej wszystkie rzeczy wprost do śmieci.

Przysięga – gdzie obejrzeć 264 odc?

Gdzie można zobaczyć 264 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 28 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Czy zatrute żądzą zemsty serce wojownika uleczy dopełnienie starosłowiańskiej wróżdy? „Wróżda" Marcina Sindery

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.