"Przysięga": Cavidan odnosi wielką porażkę! Co wydarzy się w 277 i 278 odc Przysięga?

Data: 2020-10-15 13:42:44 Autor: tadas

Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 277 i 278 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 277 odc

Co wydarzy się w 277 odcinku Przysięga? Cavidan jest zupełnie przekonana o dobrym funkcjonowaniu swojego planu, jednakże ku jej zaskoczeniu Reyhan i Emir radzą sobie i z tymi trudnościami oraz kryzysami, wzmacniając jednocześnie swoją relację. Cavidan wpada w szał i postanawia, że przekaże mężczyźnie informacje o tym kto stoi za kradzieżą zegarka.

Narin rozpoczyna nową pracę jako kelnerka w restauracji, radząc sobie nieźle w tej roli, w trakcie pierwszych dni.

Czytaj także: Nauczycielka stworzyła obwoźną bibliotekę, by dostarczać swoim uczniom książki

Oya poucza Kemala odnośnie jego zachowania oraz podejścia do Narin i jej wcześniejszego zachowania. W ten sposób może on pozostać sam. Erhan obmyśla kolejny, podstępny plan, za sprawą którego byłby w stanie jeszcze mocniej zbliżyć się do Narin oraz pozyskać jej serce w pełni dla siebie.

Przysięga – gdzie obejrzeć 277 odc?

Gdzie można zobaczyć 277 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 15 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Ocean’s Twelve: Dogrywka". Przygód w kasynie ciąg dalszy

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 278 odc

Co stanie się w 278 odc Przysięga? Reyhan zdecydowała się naprawić swój błąd, w wyniku którego postanawia zaprosić do swojego domu Sefera oraz Nigar. Cavid nie jest w stanie powstrzymać swojego wewnętrznego gniewu oraz zawodu, z porażki wywołania kłótni pomiędzy kobietą, a jej mężem Emirem.

Gulsum nie jest w stanie zrozumieć tego z jaką nienawiścią Cavidan wypowiada się o jej siostrze Reyhan.

Czytaj także: Narzeczony mimo woli – czas na fikcyjne małżeństwo

Oya zdecydowała się zamówić w tym miejscu stoli dla Kemala oraz jego klienta, przy czym mężczyzna zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego do jakiego miejsca się udaje. Szokiem dla niego może okazać się fakt, że jego żona wciąż tam pracuje. Na miejscu nie może dojść do siebie, co w połączeniu z zazdrością stanowi trudną mieszkankę do przełknięcia.

Reyhan nie chce uwierzyć w to, że jej siostra faktycznie ukradła zegarek, jednakże Zeynep w końcu udaje się ją przekonać do tego jak wygląda prawda.

Przysięga – gdzie obejrzeć 278 odc?

Gdzie można zobaczyć 278 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 16 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek jest faktycznie w romansie z Nadią! Co wydarzy się w 9 i 10 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.