"Przysięga": Hizir i Sehiye wspierają Narin! Co wydarzy się w 356 i 357 odc?

Data: 2021-02-23 06:00:02 Autor: Tamer Adas

Przysięga to znana w Polsce turecka seria (turecki tytuł - Yemin), dostępna za pośrednictwem stacji TVP 1 i internetowej platformy VOD TVP w nieco zmienionej formie. Co wydarzy się tym razem w życiu wykreowanych bohaterów? Co się zdarzy w odcinkach 356 i 357 odc Przysięga?

Serial Przysięga to ciesząca się sporym zainteresowaniem propozycja, dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się wydarzy tym razem, w 356 i 357 epizodzie serii?

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 356 odc

Co się zdarzy w 356 odcinku Przysięgi? Reyhan nie chce zdradzić mężowi pełnej prawdy o sytuacji. Oboje mają przez to spore zrozumienie siebie nawzajem. Emir jest zdesperowany, postanawia pojechać do szpitala, aby osobiście wypytać lekarkę o skali zagrożenia.

Narin z powodu Oyi udaje się z Masal do parku. W tym samym czasie doktor Sevda zdradza w jak fatalnym stanie jest ukochana Emira.

Czytaj także: Przysięga: Emir nie może się pogodzić z decyzją Reyhan. Co wydarzy się w 355 i 356 odc?

Reyhan rozpoczyna opracowywanie własnego pamiętnika, natomiast Pelin uczy Kemala jak należy zaparzać kawę. Działania Emira są chaotyczne, mężczyzna nie może się odnaleźć oraz zrozumieć motywacji żony.

Przysięga – gdzie obejrzeć 356 odc?

Gdzie można zobaczyć 356 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można we wtorek, 23 lutego na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Narin powraca! Co wydarzy się w 353 i 354 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 357 odc

Co stanie się w 357 odc Przysięga? Emir naciska na Reyhan, aby ta zdecydowała się wykonać zabieg aborcji, kobieta jednak nie chce o tym zupełnie słychać.

Ich kłótnię słyszy Cavidan. Po chwili wszyscy dowiadują się o podejmowanym przez Reyhan ryzyko, przy chęci urodzenia dziecka.

Czytaj także: Chyłka-Rewizja: Joanna odnosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Narin czuje się zazdrosna o Kemala i jego relacje z Pelin. Oboje niedawno zostali sam na sam.... Sehriye oraz Hizir starają się pomóc Narin....

Przysięga – gdzie obejrzeć 357 odc?

Gdzie można zobaczyć 357 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 24 lutego 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Inferno: Robert Langdon po raz trzeci

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zdecydujecie się na lekturę książki Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.