"Przysięga": Engin popełnia błąd.... Co wydarzy się jeszcze w 402 i 403 odc?

Data: 2021-05-04 09:00:02 Autor: Tamer Adas

Serial Przysięga (tur. Yemin) skupi się tym razem na relacji Feride i Emira, przeprosinach Narin, błąd popełniony przez Engin oraz przygotowaniach Munevver.... Co jeszcze się zdarzy w odcinku 402 i 403 odc Przysięga?

Obrazek w treści 

Seria Przysięga emitowana jest w tygodniu w popołudniowym paśmie na antenie TVP 1. Co tym razem wydaje się w życiu głównych bohaterów?

Przysięga – opis 402 odc

Co stanie się w 402 odc Przysięga? Feride ukazuje Emirowi rodzinny dom, tymczasem kupiec odwołuje swoje spotkanie w ostatniej chwili. Oboje nie mogą jednak powrócić na miejsce, ponieważ samochód mężczyzny się zespół. Wraz z opiekunką pozostaje w rezydencji.

Następnego dnia zjawia się kupiec, ale spotkanie z nim przebiega niestandardowo. Emir spostrzega w mężczyźnie oszusta i błyskawicznie pozbywa się go. Narin przygotowała specjalną kolacje dla Kemala oraz znajomych.

Czytaj także: "Przysięga": Emir przejmuje inicjatywę.... Co wydarzy się jeszcze w 401 i 402 odc?

Kumru robi wszystko, by zniechęcić ją do tego zajęcia, natomiast Emir chce wesprzeć Feride poprzez wykupienie jej domu. Pilnuje, aby młoda kobieta nie wiedziała o tym geście.

Przysięga – gdzie obejrzeć 402 odc?

Gdzie można zobaczyć 402 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od wtorku, 4 maja kwietnia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Emir martwi się o Feride.... Co wydarzy się jeszcze w 400 i 401 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 403 odc

Co stanie się w 403 odc Przysięga? Songul ma podejrzenia o coś więcej niż tylko romans pomiędzy Feride oraz Emirem, tymczasem Kemal czuje się zaskoczony na widok Kumru. Hikment odwodzi Songul bezpośrednio do hotelu. Narin telefonuje do Kemala, składając mu przeprosiny. Engin sądzi, że rozmawia aktualnie z Narin, prosząc o lekarską poradę.

Czytaj także: Slumdog. Milioner z ulicy – Zwycięstwo było jego przeznaczeniem?

Feride zarzuca Emirowi, że ten swojego syna nienawidzi! Munevver pojawia się w klinicie omawiając detale swojej nadchodzącej operacji. Emir ponownie bierze udział w bójce....

Przysięga – gdzie obejrzeć 403 odc?

Gdzie można zobaczyć 403 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 5 maja 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Miss Agent II: uzbrojona – Agentka FBI będzie skuteczniejsza w telewizji?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje