"Przysięga": Emir chce się pogodzić z Feride, kobieta go unika. Co wydarzy się jeszcze w 404 i 405 odc?

Data: 2021-05-06 09:00:02 Autor: Tamer Adas

Serial Przysięga (tur. Yemin) ukaże widzom podstęp Songul, brak zachwytu Feride oraz dziwne zachowanie ze strony Kumru. Co jeszcze się zdarzy w odcinku 404 i 405 odc Przysięga?

Obrazek w treści 

Seria Przysięga emitowana jest w tygodniu w popołudniowym paśmie na antenie TVP 1. Co tym razem wydaje się w życiu głównych bohaterów?

Przysięga – opis 404 odc

Co stanie się w 404 odc Przysięga? Feride zdecydowała się na bok zabrać pobitego Emira do domu. Mężczyzna prezentuje się kiepsko i czuje się jeszcze gorzej. Masal natomiast śpiewa piosenkę powodującą u Narin powrót dramatycznych wspomnień.

Kemal wspomina matce Narin o swoich i swojej przyszłej żony planach na przyszłość. Pobity Talaz wraca do domu, a Cemre z dystansu fotografuje go w kiepskiej kondycji.

Czytaj także: "Przysięga": Emir i Talaz wracają pobici do domu. Co wydarzy się jeszcze w 403 i 404 odc?

Feride poczuła się naprawdę mocno rozkojarzona po złej nocy, natomiast Sehriye próbuje doprowadzić do pogodzenia się Kemala oraz Narin.

Przysięga – gdzie obejrzeć 404 odc?

Gdzie można zobaczyć 404 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od czwartku, 6 maja kwietnia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Engin popełnia błąd.... Co wydarzy się jeszcze w 402 i 403 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 405 odc

Co stanie się w 405 odc Przysięga? Songul poprzez podstęp dostaje się do domu Hikmeta oraz Emira, co budzi u Feride wątpliwości oraz obawy o ich wspólne pomieszkiwanie. Kumru tymczasem pojawia się u Kemala w firmie, gdzie udaje niewiniątko. Feride wciąż unika Emira, przy czym ten ze wszystkich sił chcę z nią porozmawiać.

Czytaj także: Pitch Perfect. Muzyczne szaleństwo

Narin ze wszystkich sił chce się pogodzić z ukochanym, przy czym nie  idzie jej to prawie wcale. Kumru wręcz jej doradza odpuszczenie sobie, natomiast ich matka podejrzenia, że druga z sióstr realizuje jakiś plan....

Przysięga – gdzie obejrzeć 405 odc?

Gdzie można zobaczyć 405 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 7 maja 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Serial Szadź wraca z drugim sezonem. Premiera w maju na Player.pl

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.