Przysięga - odc. 502 - streszczenie - Zazdrosny Emir śledzi Feride.....

Data: 2021-10-18 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kolejnym odcinku serialu Przysięga, Emir, choć się nie przyznaje, jest bardzo zazdrosny o Feride. Postanawia ją śledzić. Co uda się mu zauważyć? Sprawdzamy co wydarzy się w odcinkach 502 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Serial Przysięga całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji. Przyglądamy się co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Co tym razem czeka bohaterów serialu?

Przysięga odc. 502 - streszczenie, opis

W kolejnym odcinku Emir nie ma najmniejszego zamiaru przyznać się, że jest strasznie zazdrosny o Feride. Mężczyzna nie chce potwierdzić tego, że coś do niej czuje. Nie może jednak znieść gdy ukochana kobieta umawia się z innym mężczyzną. Gdy ta idzie na randkę z Umitem, zaczyna śledzić parę.

Czytaj także: Błękitna nuta - dramat biograficzny o burzliwym związki Chopina i Sand

Ciotka Emine daje rady Feride, twierdząc, że powinna zapomnieć o tym co było kiedyś, pozostawić przeszłość i ruszyć do przodu. Tymczasem Melike zauważa, że Songul źle traktuje Cavidan. W odcinku widzimy także pożegnanie Cemre i Emira, który rozpoczyna nowe życie, w nowym miejscu. 

Przysięga odc 502 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 502 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można we wtorek, 19 października 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Pavarotti - dokument o jednym z najbardziej znanych śpiewaków operowych

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 502 - powtórka

Powtórka odcinka serialu Przysięga zaplanowana została na środę, 20 października bieżącego roku na godzinę 5:15. Epizod zobaczyć będzie można również za pośrednictwem platformy VOD.

Czytaj również: Powstała inteligentna zakładka, która łączy się ze smartfonami

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Od dobrych kilku miesięcy widzowie TVP 1 mają okazję bliżej poznawać historię Przysięgi, która krok po kroku prezentuje wydarzenia z życia bohaterów oraz ich miłosnych perypetii. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela bazująca, z licznymi zwrotami akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorka jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.