Przysięga - odc. 528 - streszczenie - Feride zdradzi Emirowi co się dzieje?

Data: 2021-11-25 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Najnowszy odc. Przysięgi, Sehriye wspólnie z matką Narin spróbuje namówić Taciego do małżeństwa, natomiast Kemal przekaże wyjątkowy prezent swojej żonie. Piękne chwile przerwie Hikmet.... Co wydarzy się w 528 odc. serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej Jedynce. Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 528 - streszczenie, opis

Sehriye połączyła siły z matką Narin, aby spróbować przekonać Taciego do małżeństwa, tymczasem Kemal przekazuje Narin prezent, który nie tylko niezwykle ją wzrusza, ale także pozytywnie ją zaskakuje. Wtem odwiedza ich Hikmet, zachowujący się zadziwiająco dziwnie....

Kemal mocno obawia się o brata, podczas gdy Umit zawozi Feride do posiadłości Emira.

Czytaj także: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Mężczyzna grozi, że może zrobić coś złego, jeżeli kobieta nie będzie słuchać jego poleceń. W rezydencji Emir próbuje niańkę skłonić do wyznania, co się dzieje w jej związku....

Przysięga odc 528 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 528 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można  w piątek, 26 listopada 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 528 - powtórka

Reemisja 528 odcinka Przysięgi zagości w telewizji w poniedziałek, 29 listopada o 5:20 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już dobre kilka miesięcy temu. Serial Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.