Przysięga - odc. 562 - streszczenie - Emir pozbędzie się Umita?

Data: 2022-01-14 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Najnowszy epizod Przysięgi: Emir próbuje wyłudzić zeznania od Emira, natomiast Feride błaga go o... litość dla bandyty! Co się wydarzy w 562 odcinku serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to tygodniowy, popołudniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej "Jedynce". Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 562 - streszczenie, opis

Emir próbuje wymusić na Umicie przyznanie się do win, tymczasem Feride wie, gdzie oboje się znajdują. Udaje się na miejsce, gdzie będzie błagać o oszczędzenie życia swojego prześladowcy. Munevver oraz Kemal przygotowali pułapkę na adwokata Songul.

Czytaj także: Poznaj moich Spartan – W walce z armią Paris Hilton

Pragną mieć dowód na jego oszustwa. W ostatniej chwili prawnik odmawia współpracy. Narin otrzymuje informacje o tym, że będzie z Kemalem mieć córeczkę!

Przysięga odc 562 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 562 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: To zdecydowanie nie będą ich święta... – Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl.

Przysięga odc 562 - powtórka

Reemisja 562 odcinka Przysięgi zagości w telewizji we wtorek, 18 stycznia 2022 r. o 5:15 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: "Żona na niby" - miłość oparta na kłamstwie

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już wiele miesięcy temu. Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę chwycić za jedną z powieści Tanyi Valvko, chociażby Arabska kochanka, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska kochanka" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.