Przysięga - odc. 665 - streszczenie - Narin mdleje! Czy ktoś jej pomoże?

Data: 2022-06-23 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 665 odc. Przysięgi: Tulay próbuje się pozbyć Emira, ale ten szczęściem unika ataku, podczas gdy Narin jest w coraz gorszym stanie, tracąc przytomność oraz padając ponownie ofiarą spisku zawiązywanego przez Meltem!

Obrazek w treści 

Przysięga odc. 665 - streszczenie, opis

W 665 odcinku Tulay ma nadzieję, że pozbycie się Emira spowoduje, że Gulperi zniknie z jej życia, tymczasem mężczyzna wcześniej wychodzi z aresztu, mijając się z zatrudnionym mordercą! Tymczasem Narin znajduje się w coraz gorszej sytuacji, w wyniku czego ostatecznie traci przytomność.

Nikt nie jest w okolicy, aby jej pomóc. W tym samym czasie Meltem kradnie telefon Kemala, przygotowując kolejną spiskową akcję.

Czytaj także: Narzeczony mimo woli – czas na fikcyjne małżeństwo

665 epizod Przysięgi, Emir dowiaduje się o działaniach Gulperi w sprawie wycofania skargi przez Ahmeta, natomiast Levent nie wytrzymuje i postanawia się zemścić na siostrze Merta!

Przysięga odc. 665 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 665 odcinek Przysięga? Najnowszy, 665 odc. ujrzeć można będzie w piątek, 24 czerwca 2022 roku na TVP 1 o godz. 16:05.

Czytaj również: "Narzeczony na niby" - Karina przypadkiem odnajdzie prawdziwą miłość?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl.

Przysięga odc. 665 - powtórka

Powtórka odcinka 665 Przysięgi trafi na antenę w poniedziałek, 25 czerwca o 5:20 na kanale TVP 1. Omawiany w tym wpisie 665. odcinek możemy zobaczyć również na vod.tvp.pl

Czytaj również: Plan ucieczki 2 – Odbić Shu z Hadesu!

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Wielokrotnie opisywana na naszych łamach seria z Turcji od przeszło sześciuset sześćdziesięciu odcinków na głównej antenie Telewizji Polskiej. Serial Przysięga to cały czas niezwykle popularna telenowela, prezentująca losy Kemala oraz Emira i ich wybranek serca oraz rodzin. Kluczowe informacje o tureckiej serii znajdziecie w tym wpisie. Co zdarzyło się w ostatnich rozdziałach opowieści?

Przysięga – książka

Przysięga to dostępny na antenach TVP serial produkcji tureckiej, regularnie emitowana od wielu, wielu lat. Stale odświeżana i rozwijana telenowela posiada wiele zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę chwycić za jedną z powieści Tanyi Valvko, chociażby Arabska kochanka, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska kochanka" można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, Przysięga,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy