Chyłka: Niebawem premiera kolejnej części z serii Remigiusza Mroza? 

Data: 2020-08-28 09:53:01 Autor: Patryk Obarski

Od września na antenie TVN startuje emisja drugiego sezonu serialu Chyłka, tymczasem wydawca serii książkowej – wydawnictwo Czwarta Strona – zapowiada kolejną część z cyklu. W księgarni swiatksiazki.pl pojawiła się właśnie zapowiedź powieści Precedens.

Czytaj także: Precedens Remigiusza Mroza czyli 12 książka o Chyłce

Obrazek w treściPHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PLANIE SERIALU CHYLKA - KASACJA / x-news.pl

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych współczesnych polskich autorów powieści kryminalnych i thrillerów. Cykl książek o Joannie Chyłce jest jednym z jego najbardziej udanych projektów, a prawa do ekranizacji książek o warszawskiej adwokat wykupiła stacja TVN. 

Od 1 września na antenie TVN emitowany będzie drugi sezon serialu Chyłka – Chyłka: Kasacja, a jesienią na platformie Player.pl pojawić ma się najnowszy, trzeci sezon z cyklu pt. Chyłka – Rewizja. Tymczasem wydawca Mroza zapowiada kolejny tom przygód o Chyłce. 

Remigiusz Mróz - nowa książka o Joannie Chyłce

Obecnie na stronie na Facebooku wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału, które odpowiada za publikację m.in. serii o Chyłce, trwa tydzień z Remigiuszem Mrozem. Na fanpage’u pojawiają się specjalne materiały poświęcone autorowi. W czwartek opublikowany został materiał wideo, w którym redaktor prowadzący wydawnictwa przeczytał pierwszy, przedpremierowy fragment nowej książki Remigiusza Mroza. 

Jak dowiadujemy się z nagrania, w nowej książce Mroza ponownie spotkamy się z Joanną Chyłką. Tym razem z popularną mecenas kontaktuje się znana aktorka, Alina Karaś. Celebrytka potrzebuje pomocy prawnej ze strony bezkompromisowej adwokatki. 

Tytuł nowej książki Remigiusza Mroza to Precedens. Książka ukaże się 16 września 2020. Dotychczas cykl o Joannie Chyłce liczy 11 tomów. Seria zapoczątkowana została w 2015 r. powieścią Kasacja. Ostatni, jedenasty tom wydany został w marcu tego roku i nosi tytuł Ekstradycja

Precedens kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Precedens
Remigiusz Mróz3
Okładka książki - Precedens

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pokaż wszystkie recenzje