Rolnik szuka żony - opis 2 i 3 odcinka 8 sezonu programu

Data: 2021-09-26 11:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Rolnik szuka żony to popularny, dostępny obecnie już w ósmym sezonie program w stylu reality show, który możemy oglądać w polskiej Telewizji, na Jedynce. 

Obrazek w treści

Premierę pierwszego odcinka programy Telewizji Polskiej mamy już za sobą. Przed nami, już dziś, w godzinach wieczornych odcinek kolejny, a za tydzień następny. Sprawdźmy co tym razem czeka uczestników programu poszukujących wielkiej miłości. 

Rolnik szuka żony - opis 2 odcinka, 8 sezon serialu

W pierwszym odcinku znanego już zapewne większości z Was programu, jak to bywa na początku, poznaliśmy wszystkich uczestników programu. Dowiedzieliśmy się kim są, jakie są ich oczekiwania, czym mogą przyszłej życiowej partnerce zaimponować. 

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 20 do 26 września 2021 roku

Drugi odcinek to już nie tylko poznawania rolników szukających żon, ale i pierwsze spotkania, poznawania się bliżej, pierwsza konfrontacja tego o czym rolnik marzy, z rzeczywstością. I tak uczestnicy miłosnego show, jakimi są: Elżbieta, Kamila, Krzysztof, Stanisław i Kamil, będą mieli okazję się bliżej poznać. Wybrali listy, które czytali w poprzednim odcinku, a teraz poznają osoby, które te listy pisały. Dowiemy się, czy są zadowoleni z wyboru. 

Rolnik szuka żony – gdzie obejrzeć 2 odcinek, 8 sezon4? 

Kolejny 2 odcinek serialu 8 sezonu programu reality show będzie można obejrzeć już dziś, 26 września 2021 roku o godzinie 21:15, na TVP 1.

Czytaj również: Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” wydaje książkę. O czym będzie?

Powtórka odcinka w piątek, 1 października 2021 roku, o godzinie 16:25 na TVP Kobieta oraz w sobotę, 2 października 2021 roku o godzinie 14:55 na TVP 1. 

Rolnik szuka żony – opis 3 odcinka, 8 sezonu serialu

W kolejnym odcinku reality show w rolniczym, miłosnym klimacie, wracamy do naszych rolników, u których dzieje się naprawdę dużo. Tym razem na uczestników programu, czeka poważne zadanie. Muszą dokonać pierwszego dużego wyboru. Dziś w programie zadecydują, kto pojawi się w ich domu, kogo do niego zaproszą. 

Czytaj również: Rolnik szuka żony — sezon 8 odc. 1. Kim są uczestnicy? Co wiadomo?

Żeby móc zdecydować i dokonać dobrego wyboru, muszą się oczywiście lepiej poznać. Będą się zatem spotykać, rozmawiać, próbować się ocenić. W odcinku zobaczymy zatem, czy pierwsze spotkania i poważniejsze rozmowy to dobry start do rozwijania dalszej znajomości. Przekonamy się, czy wybór był trafiony. 

Rolnik szuka żony – gdzie obejrzeć 3 odcinek, 8 sezonu? 

Kolejny, trzeci odcinek ósmego sezonu, udostępniony będzie na platformie kanale TVP 1 za tydzień, czyli 3 października 2021 roku, także o godzinie 21:15 

Czytaj również: Fort Boyard - polska edycja dostępna na platformie Viaplay

Powtórka w piątek, 8 października o godzinie 16:30 na TVP Kobieta. 

Rolnik szuka żony – książki 

Program Rolnik szuka żony bazuje na własnym scenariuszu, ale Marta Manowska, prowadząca program wydała książkę Rolnik szuka żony. Ksiażka zawiera rozmowy z byłymi uczestnikami programu, stawia wiele pytań i stara się na nie odpowiedzieć. 

Książkę „Rolnik szuka żony” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rolnik szuka żony
Marta Manowska0
Okładka książki - Rolnik szuka żony

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska rusza w podróż sentymentalną i odwiedza bohaterów wszelkich trzech edycji programu...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje