reklama

Rysa – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku serialu kryminalnego emitowanego na AXN?

Data: 2021-04-20 10:30:02 Autor: adudek

Rysa to kolejny serial kryminalny w reżyserii Macieja Migasa, którego pierwszy odcinek mamy już za sobą. Kolejny pojawi się już dziś. Serial emituje stacja AXN. 

Obrazek w treści

AXN to telewizyjny kanał, na którym pojawiają się głównie seriale o tematyce kryminalnej. Polskie produkcje nie są zjawiskiem częstym, tym bardziej cieszy, że jeden z nich możemy już oglądać na tymże kanale. Co czeka nas w kolejnych odcinkach serialu będącego adaptacją książki Igora Brejdyganta?

Rysa - opis 2 odcinka serialu

W drugim odcinku, odnalezione zostanie ciało mężczyzny, jakim okaże się być milioner Mariusz Kołowski. Przy zwłokach leżących niedaleko pubu „Tęcza”, Monika znajduje kalendarz. Zapisane w nim notatki, naprowadzają ją do pewnego kloszarda, który też został zamordowany, zabity w ten sam sposób jak ów milioner. 

Tymczasem życie prywatne komisarz Brzozowskiej kwitnie. Kobieta umawia się z psychoterapeutą, doktorem Zimeckim, przed którym się mocno otwiera.

Czytaj również: Adaptacja książki "Rysa" Igora Brejdyganta wkrótce w Internecie

Niedługo potem, do Moniki dzwoni tajemnicza kobieta, chce spotkania, po czym natychmiast się rozłącza. Wtedy Monika traci przytomność. Gdy się budzi, zauważa na swojej kurtce ślady krwi, a w telefonie wiadomość od nieznajomej Eli. Wkrótce dochodzi do kolejnego mordu. 

Rysa - gdzie obejrzeć 2 odcinek serialu?

Drugi odcinek serialu zostanie wyemitowany już dziś, we wtorek, 20 kwietnia 22:00 na kanale AXN.

Powtórka odcinka w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 0:20, także na kanale AXN i w poniedziałek, 26 kwietnia o godzinie 1:40, także na tym samym kanale. 

Rysa - opis 3 odcinka serialu

W odcinku trzecim serialu Rysa, Monika i Agata jadą do mieszkania zamordowanej Elżbiety Podrackiej, gdzie Monika ma wrażenie, że już tu kiedyś była. Co ciekawe, znajduje przedmiot, który łączy ją z ofiarą. Pojawia się też wiele faktów, które we wszystkich mordach są bardzo spójne.

Czytaj również: Powstanie serial na podstawie prozy Igora Brejdyganta

Do badanie tej tajemniczej sprawy dołącza Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i porucznik Czesław Warecki, zaś Monika zostaje odsunięta od sprawy. Ma pełnić rolę konsultanta. ABW zleca by ją śledzić.

Rysa - gdzie obejrzeć 3 odcinek serialu?

Trzeci odcinek serialu zostanie wyemitowany na kanale AXN we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 22:00.

Powtórka odcinka w czwartek, 29 kwietnia o godzinie 0:55, także na AXB oraz w poniedziałek, 3 maja, na tym samym kanele o godzinie 1:25.

Rysa – książki

Serial Rysa powstał na podstawie książki łączącej kryminał, sensację i thriller autorstwa Igora Brejdyganta o tym samym tytule, Rysa

Książkę „Rysa” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rysa
Igor Brejdygant2
Okładka książki - Rysa

Policjantka, za którą ciągną się stare grzechy. Współczesna Warszawa. Ginie bezdomny alkoholik. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje