Sanatorium miłości: sezon 5 – opis 6 i 7 odcinka programu

Data: 2023-02-05 09:28:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Dziś ma premierę kolejny odcinek piątego sezonu Sanatorium miłości. Program randkowy dalej wzbudza niemałe emocje! Uczestnicy spędzą czas w zamkowych komnatach w Sobkowie. Sprawdźcie co jeszcze wydarzy się w 6 i 7 odcinku randkowego show! 

Obrazek w treści  Sanatorium miłości: sezon 5 – opis 6 i 7 odcinka programu [jpg]
fot. Centrum Informacji TVP

Sanatorium miłości to randkowy program, w którym udział biorą seniorzy z całej Polski, ale też ze świata. W zeszłym tygodniu mogliśmy obejrzeć 5 odcinek 5 sezonu. Uczestnicy po raz pierwszy od dłuższego czasu nocowali poza uzdrowiskiem. Wzięli udział w muzycznych kalamburach, a także w wyścigu zaprzęgów konnych. Przez cały czas towarzyszyła im prowadząca – Marta Manowska

Sanatorium miłości: sezon 5 – streszczenie 6 odcinka

Kuracjusze budzą się w zamkowych komnatach. Poranne rozmowy w pokojach trwają w najlepsze. Kuracjuszka poprzedniego odcinka będzie mogła zaprosić kogoś na spotkanie! Nie będzie to jej pierwsza randka z wybranym mężczyzną. 

Czytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Krzysztof również będzie mógł zabrać kogoś na randkę, w końcu w poprzednim epizodzie wygrał wyścig i okazał się najlepszym woźnicą. W tym dniu na uczestników czeka wiele ciekawych aktywności! Będą oni się uczyć pływania na supie. Który z seniorów najlepiej sobie poradzi i najdłużej utrzyma równowagę na desce?

Czytaj także: „Dzisiaj śpisz ze mną” ze zwiastunem. Ekranizacja zmysłowego romansu z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską

Następnie uczestnicy wybiorą się do Muzeum Wsi Kieleckiej. Nie będzie to jednak zwykła wizyta. Seniorzy będą musieli zagonić wszystkie gęsi do zagrody. Chociaż wydaje się to tylko wesołą zabawą, to jednak niektórzy mocno się wzruszą. Przypomną im się beztroskie czasy dzieciństwa i wakacje spędzane u dziadków. 

Sanatorium miłości: sezon 5 – gdzie można zobaczyć 6 odcinek?

Szósty odcinek Sanatorium Miłości będzie można zobaczyć już dziś – 5 lutego 2023 roku – na antenie stacji TVP1. Zostanie on wyemitowany, jak co tydzień o godzinie 21:20. Ponowne ten epizod obejrzymy w piątek, 10 lutego, na TVP Kobieta, o godzinie 23:10.

Czytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Kolejna z powtórek została zaplanowana na sobotę, 11 lutego. Odcinek będzie można wtedy obejrzeć na TVP1, o godzinie 11:25. Jeśli jednak nie zdążycie na żadną z telewizyjnych emisji, to warto pamiętać, że niedługo po premierze epizod został dodany na platformę streamingową TVP VOD

Sanatorium miłości: sezon 5 – streszczenie 7 odcinka

W siódmym odcinku na seniorów czekają nowe wrażenia. Nie zabraknie wyjątkowych wyzwań, którym trzeba będzie stawić czoła. Prowadząca przygotuje dla kuracjuszy kilka naprawdę ciekawych zadań. 

Czytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Zadania przygotowane przez Martę Manowską będą równocześnie sprawdzać kreatywność, jak i sprawność fizyczną. Odbędą się również kolejne, romantyczne randki. Między niektórymi uczestnikami czuć prawdziwą chemię!

Sanatorium miłości: sezon 5 – gdzie i kiedy obejrzeć 7 odcinek?

Siódmy odcinek Sanatorium Miłości zostanie wyemitowany dokładnie za tydzień. Będzie go można obejrzeć w niedzielę 12 lutego 2023 roku o godzinie 21:20

Czytaj także: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Powtórka epizodu została zaplanowana na piątek, 17 lutego, na godzinę 23:10. Będzie ją można obejrzeć na TVP Kobieta. Odcinek trafi również na platformę streamingową TVP VOD.

Sanatorium miłości: sezon 5 – książka

Sanatorium miłości to oryginalny format Telewizji Polskiej, który nie powstał na bazie żadnej książki. Produkcja w głównej mierze opiera się na autentycznych reakcjach uczestników. Jeśli jednak chcielibyście przeczytać powieść, która toczy się w uzdrowisku, to polecamy zapoznać się z obyczajówką Liliany FabisińskiejSanatorium pod Zegarem.

Książkę Sanatorium pod zegarem można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: sanatorium miłości,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje