"Ścigani" – urzędnik z tajemniczą mocą 

Data: 2020-07-31 12:42:50 Autor: pobarski

Ścigani to pochodzący z 2008 r. film sensacyjny opowiadający o losach znudzonego urzędnika, który odkrywa w sobie tajemnicze umiejętności. 

Obrazek w treścifot. TVN/NBC Universal / x-news.pl

Ścigani to film z 2008 r., który pod koniec lipca wyemitowany zostanie w telewizji. Co warto o nim wiedzieć? 

Ścigani – opis

O czym jest film Ścigani? Produkcja przedstawia losy Wesley Gibson, księgowego, który prowadzi nudne, statyczne życie. Mieszka w rozpadającej się kamienicy, jego dziewczyna  jest wobec niego nieszczera, a szefostwo stosuje wobec księgowego mobbing. 

Czytaj także: "La Bandida": Konflikt pomiędzy Tovarem a Gracielą. "La Bandida" odc 29 i 30 

Niebawem mężczyzna dowiaduje się, że jest synem jednego z najbardziej znanych w kraju egzekutorów i zaproszony zostaje do tajemniczego bractwa. 

Ścigani – obsada 

Kto wystąpił w filmie Ścigani? W roli głównej w produkcji pojawił się James McAvoy. U jego boku zagrali Morgan Freeman oraz Angelina Jolie. 

Czytaj także: Harry Potter - ciekawostki

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Thomas Kretschmann, Chris Pratt, Terence Stamp oraz Lorna Scott. 

Ścigani – gdzie obejrzeć?

Film Ścigani wyemitowany zostanie w piątek, 31 lipca o godz. 20:05 na antenie telewizji TVN. Powtórkę filmu zobaczyć będzie można w niedzielę, 2 sierpnia o godz. 00:40. 

Czytaj także: Zemsta o jasnych oczach – dziś 2 sezon. Co wydarzy się w 1 i 2 odcinku? 

Film Ścigani zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD. 

Ścigani – opinie 

Film Ścigani otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów. Internauci podkreślali, że produkcja to ciekawa historia pełna zwrotów akcji. Widzowie chwalili także świetną obsadę aktorską. 

Ścigani – książka

Film Ścigani powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tego filmu. 

Zamiast tego możemy polecić Wam inny tytuł – powieść Anioły i demony Dana Browna, która przedstawia losy Roberta Langdona, profesora sztuki, który zostaje wezwany do laboratorium badań jądrowych, gdzie zamordowano naukowca. Okazuje się, że na ciele fizyka wypalono symbol bractwa iluminatów.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.