Skok stulecia. Mocny heist movie na wieczór

Data: 2020-05-24 16:54:33 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Skok stulecia to bardzo mocny, wciągający film sensacyjny ukazujący pojedynek między specjalną grupą antyterrorystów a przestępcami planującymi tytułowy wielki napad. O czym jest film i czy warto go zobaczyć?

Obrazek w treści

Skok stulecia to stosunkowo nowa, bo pochodząca z 2018 roku produkcja sensacyjna w reżyserii Christiana Gudegasta, twórcy Odwetu czy Londynu w ogniu

Skok stulecia – opis filmu

O czym jest film Skok stulecia? Oto obserwujemy grupę agentów specjalnych, przed którymi drżą przestępcy na całym świecie. Mafia, gangi, terroryści nie mają szans w starciu z zespołem Nicka Flanagana. Agenci są brutalni i bezkompromisowi. Stosują metody na granicy prawa, nie boją się jej lekko przesuwać, a nawet przekraczać. Ale są tacy, którzy gotowi są zaryzykować. 

Czytaj także: Paranoja. Mocny film sensacyjny o szpiegostwie korporacyjnym

Jednym z takich przestępców jest Ray Merriman, recydywista, przygotowujący tytułowy skok stulecia. Jego plan jest zakrojony na bardzo, bardzo szeroką skalę. Flanagan dowiaduje się o planie Merrimana i pragnie mu zapobiec. Tym razem jednak trafi na godnego przeciwnika. 

Skok stulecia – obsada

Kto wystąpił w filmie Skok stulecia? W roli głównej wystąpił Gerard Butler, wcielający się w rolę antyterrorysty Nicka Flanagana.

Czytaj także: "Pearl Harbor" – co warto wiedzieć o filmie?

Na ekranie zobaczymy też Pablo Schreibera, O'Shea Jackson Jr. oraz... 50 cent! 

Skok stulecia – gdzie zobaczyć?

Skok stulecia zostanie wyemitowany w niedzielę, 9 maja 2021 r. o godz. 20:00 w TVN. Reemisja odbędzie się w środę, 12 maja o 23:40.

Znajdziecie go również w serwisach VOD – między innymi na cineman.pl

Skok stulecia – czy warto zobaczyć?

To produkcja sensacyjna, bardzo mocna i pełna testosteronu. Brutalność, walki, strzelaniny i pościgi – miłośnicy thrillerów powinni być podczas seansu w pełni usatysfakcjonowani. Ale nie liczcie na film, który zmieni Wasze życie czy okaże się szczególnie oryginalny.

Skok stulecia – książka

Film Skok stulecia powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, nie zaś na podstawie książki. Ale jeśli ciekawią Was podobne historie, sięgnijcie po God Mode, powieść, w której również akcja toczy się błyskawicznie i nie brak mocnych scen, a która dodatkowo dotyka tematu ludzkiego pragnienia nieśmiertelności

Czytaj także: Serial Stulecie Winnych. Co się wydarzy w ostatnim, 26 odcinku 2 sezonu?

Książkę God Mode w dobrej cenie można kupić poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
God Mode
Martyna Sowińska, Maja Zadumińska3
Okładka książki - God Mode

Nie bój się śmierci. Obawiaj się nieśmiertelności. Młoda kobieta budzi się o świcie w pokoju hotelowym. Nie potrafi sobie przypomnieć, jak się...

dodaj do biblioteczki
Reklamy