reklama

"Ślady zbrodni". Były glina wplątany w intrygę 

Data: 2020-11-15 10:25:00 Autor: Piotr Piekarski

Ślady zbrodni to pochodząca z 2007 r. produkcja kryminalna, która opowiada losy byłego policjanta, który niebawem staje się pionkiem w niebezpiecznej grze z mordercą.

Obrazek w treściFot. TVN / x-news.pl

Ślady zbrodni to film kryminalny z udziałem Samuela L. Jacksona, który od lat chętnie oglądany jest przez widzów. Już niebawem kolejny raz zobaczyć będzie go można w telewizji. 

Ślady zbrodni – opis 

O czym jest film Ślady zbrodni? Produkcja przedstawia losy Toma Cultra. Mężczyzna w przeszłości był śledczym w dziale morderstw. Po przejściu w stan spoczynku otwiera prywatną działalność – zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem miejsc zbrodni. 

Czytaj także: Co wydarzy się w 5 i 6 odc Królestwo kobiet?

Dzięki swojej wiedzy z policji potrafi usunąć plamy krwi i doprowadzić pokoje hotelowe, mieszkania i sklepy do ponownego użytku po zabezpieczeniu dowodów przez policję. Niebawem mężczyzna otrzymuje kolejne zlecenie – tym razem ma zająć się oczyszczeniem prywatnego mieszkania, w którym dojść miało do morderstwa. 

Tom przyjmując nową ofertę pracy nie wie jednak, że jest to jedynie przynęta, dzięki której pozbywa się niewygodnych dowodów zbrodni przed policją. Wkrótce były glina pojawia się na celowniku służb. 

Ślady zbrodni – obsada

Kto wystąpił w filmie Ślady zbrodni? W roli głównej w produkcji pojawił się Samuel L. Jackson. U jego boku zagrali Ed Harris wcielający się w postać Eddiego Lorenzo oraz Eva Mendes, która zagrała Ann Norcut. 

Czytaj także: Wszystkie schematy świata. Recenzja filmu „Randki od święta"

Oprócz nich w produkcji pojawili się także Luis Guzman, Keke Palmer, Maggie Lawson, Josse Pablo Cantillo oraz Robert Forster. 

Ślady zbrodni – gdzie obejrzeć? 

Film Ślady zbrodni często zobaczyć można na szklanych ekranach. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie na antenie TVP 2. Film zobaczyć będzie można na telewizyjnej Dwójce w niedzielę, 15 listopada, o godz. 20:00. 

Czytaj także: Królewski sport. Recenzja serialu „Gambit królowej"

Oprócz tego produkcja pojawi się także na antenie Stopklatka we wtorek, 17 listopada, o godz. 20:00. Powtórki w kolejnych dniach emitowane będą także na Filmbox Premium HD. 

Ślady zbrodni – opinie 

Czy warto zobaczyć film Ślady zbrodni? Ta amerykańska produkcja w reżyserii Renny;ego Harlina to z całą pewnością ciekawe kino akcji z mocnymi wątkami thrillera. Produkcja czerpie klimat z thrillerów lat 90. 

Ślady zbrodni – książka

Film Ślady zbrodni powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tej produkcji. Zamiast tego możemy polecić coś innego – powieść Remigiusza Mroza Listy zza grobu. Powieść znanego polskiego autora opowiada o losach patomorfologa, który po latach powraca do rodzinnego miasta, by rozpocząć swoje życie od nowa. Nieoczekiwanie wplątany zostaje w środek kryminalnej sprawy. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje