Ślub doskonały - komedia twórców Mayday

Data: 2021-12-05 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Odległą premierę, bo przewidzianą dopiero na rok 2023, ma kolejna polska komedia od twórców niezwykle popularnego Mayday. Film w polskiej gwiazdorskiej obsadzie nosi tytuł Ślub doskonały

Obrazek w treści

Film Ślub doskonały to kolejna polska komedia, która określana jest jako komedia pomyłek, w której, jak donoszą jej twórcy, trudno będzie rozszyfrować, kto jest kim. O czym opowiada kolejna polska produkcja? Kiedy możemy się jej spodziewać? I kto znalazł się w jej obsadzie? 

Ślub dokonały – opis filmu 

Film Ślub doskonały to polska komedia omyłek, która opowiada historię panny młodej, która jest w ciąży. Jej matka, kobieta bardzo zaborcza i niezwykle stanowcza, nie chce nawet wiedzieć, ani słyszeć o tym kto jest ojcem dziecka. 

          Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 3 do 10 grudnia 2021 roku 

Panem młodym, który jest jej przeznaczony jest mężczyzna, która na oczy nie wiedział swojej przyszłej żony, a do ślubu został przymuszony przez przyszłą teściową. Niestety to nie koniec kłopotów. Okazuje się bowiem, że przyszły mąż, pan młody budzi się rankiem po nocy kawalerskiej z wielkim bólem głowy, kacem i obcą kobietą w łóżku. 

Ślub doskonały – obsada filmu

W kolejnym filmie produkcji polskiej w obsadzie iście gwiazdorsko. Na ekranie zobaczymy między innymi: Adama Woronowicza (Zupa nic, Teściowie, Moje wspaniałe życie), Ewa Kasprzyk (Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Kogel-mogel), Aleksandra Adamska (O mnie się nie martw, Atak paniki).

             Czytaj również: Teściowie – szalona polska komedia o weselu bez Państwa Młodych

W pozostałych rolach: Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Magdala Lamparska, Aleksandra Popławska, Paweł Deląg, Sandra Staniszewska, Krzysztof Czeczot, Andrzej Grabowski.

Reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Nick Moran, zaś producentem Wojtek Pałys, który jest także producentem Mayday. Współautorką produkcji jest Hanna Węgierska mająca na swoim koncie także Jak pozbyć się cellulitu,  Śniadanie do łóżka czy Lajdis.

Ślub doskonały – gdzie obejrzeć film

Film Ślub doskonały to kolejna produkcja jaką zobaczymy w kinach. Jednak na debiut filmu na wielkim ekranie jeszcze sobie poczekamy. 

        Czytaj również: Lokal zamknięty – lockdown w domu publicznym, czyli nietypowa polska komedia

Premiera filmu w kinach przewidziana jest bowiem dopiero na rok 2023. Nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje w kinach. 

Ślub doskonały - opinie o filmie

Film to przede wszystkim produkcja, która spodoba się miłośnikom filmów komediowych, szczególnie tych z serii komedii omyłek. 

            Czytaj również: Moje wspaniałe życie – kolejna polska komedia zapowiedziana na jesień tego roku

To także produkcja, która spodoba się fanom lekkich, ale i pokręconych polskich produkcji. Wybiorą się na nią do kina zapewne także zwolennicy rodzimych filmów, w gwiazdorskiej obsadzie. 

Ślub doskonały – książki

Film Ślub doskonały to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej powstał jego scenariusz. Polecamy w zamian bardzo serdecznie książkę idealnie wpisującą się w klimat świąt, który już odczuwamy, książkę o tytule Świąteczna sukienka, której autorką jest Courtney Cole

Książkę "" (Wydawnictwo Harde) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy